שר הכלכלה והתעשייה

(השקעות ויזמות)
תמונה: אילוסטרציה

קבוצת העבודה, שעל הקמתה הכריזו בחודש שעבר ראשי הממשלה תרזה מיי ובנימין נתניהו, תחזק את יחסי הסחר וההשקעות בין המדינות. השרים ידונו באווירת הסחר הבינלאומי ובדרכים להבטיח המשכיות בעתיד יחסי הסחר בין בריטניה וישראל. במפגש הפתיחה של קבוצת העבודה לסחר, פקידים משתי המדינות יחלו בעבודה לקראת מעבר חלק של יחסי הסחר, עם עזיבת בריטניה את האיחוד האירופי.

(השקעות ויזמות)
צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן עם הפנים לצפון - שר הכלכלה והתעשייה בחר להגיע, עם כניסתו לתפקיד, למפגש עם תעשייני הצפון בראשות הנרי צימרמן והכריז על הקצאת 60 מלש"ח ברבעון הקרוב לטובת הקמת מפעלים בצפון ללא קריטריון ייצוא. השר אלי כהן: "פתיחת מפעלים וחברות בכלל, ובפריפריה בפרט, נמצא בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. מעבר לתמיכות הכספיות, יפעל המשרד לסייע בהסרת חסמים והקלות ברגולציה"

(תשתיות)
יו"ר איגוד התעשייה הקיבוצית, יונתן בשיא

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: אפעל לתיקון הקיפוח של התעשייה החקלאית בסיוע בהשקעות אפעל לתיקון הקיפוח של התעשייה החקלאית בסיוע הממשלתי להשקעות, כך אמר שר התעשייה והכלכלה, אלי כהן, במפגש שקיים עם ראשי התעשיינים.

(הדופק הפוליטי)
ח"כ אלי כהן (כולנו) שר הכלכלה והתעשייה

נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, מברך על המינוי: "ח"כ אלי כהן הנו ידיד אמת של התעשייה בישראל" - נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש הודיע הבוקר (א'), כי הוא מברך על המינוי של ח"כ אלי כהן (כולנו) לשר הכלכלה והתעשייה.