שיווק דיגיטלי

(היי טק)
עיצוב ובנית אתרים

היום כל בעל עסק כבר מבין שהוא לא יכול להסתדר ללא אתר אינטרנט. מאז שכבשה את העולם, הפכה רשת האינטרנט למובנת מאליה ופתחה בפני רבים גישה לעולם ומלואו.

(מאמרים - שיווק)
פרסום בפייסבוק

העולם בו אנו חיים הוא עולם מסחרי - צרכני, אשר עקרונות המסחר החופשי והשוק מכתיבים את הכלכלה בו. לכן, תחום השיווק והפרסום הוא תחום עצום אשר רק הולך ומתפתח משנה לשנה, והדבר נכון לגבי מרבית המאה האחרונה.

(מאמרים - שיווק)
שיווק דיגיטלי

אחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר עבור עסקים קטנים ובתי עסק הנמצאים בתחילת דרכם הוא תחום השיווק והפרסום – יצירת מוניטין לעסק, צבירת לקוחות ובנייה של מאגר לקוחות יציב ומשיכה של תשומת לב מכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים לכיוון העסק. אחד הערוצים השיווקיים המרכזיים כיום הוא ערוץ השיווק הדיגיטלי. מלבד לכך שעולם הדיגיטל מהווה כיום את המדיה הבולטת ביותר בעולם וזו אשר צומחת במהירות הגבוהה ביותר, מדובר בערוץ המעניק לעסקים קטנים ומעוטי משאבים הזדמנויות ויכולות חסרות תקדים.

(און ליין)
מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון.

מ.ט.י דיגיטל. "אנו חיים בעידן הדיגיטלי, שבו עולם הפרסום עובר לכיוון הניו מדיה, האינטרנט והרשתות החברתיות, כאשר בדיוק לשם כך הוקם מ.ט.י דיגיטל, במטרה לספק מידע שימושי ועזרה מעשית לבעלי עסקים וארגונים בנושא הפוטנציאל השיווקי הקיים היום ברשת", אמר השבוע מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון.