הבוקר הוענקה המצה הגדולה בעולם לארגון מאיר פנים על ידי עיריית ירושלים כאות הוקרה על פעילות העמותה, במעמד ראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת. בכך נחתם המבצע של הארגון "כולם בסדר" לקראת הפסח. לאחר האירוע בכיכר ספרא המצה עברה בנקודות מרכזיות בעיר

כלים
המצה הגדולה בעולם נאפתה ב"מצות אירנשטיין" באשדוד. המצה מתנשאת לגובה 3 מטר, רוחב של 3.20 מטר ובמשקל של כ-60 ק"ג. המצה נאפתה מ-50 ק"ג קמח ו-22 ליטר מים ובהכנתה השתתפו למעלה מארבעים איש וביניהם שני אנשי סנפלינג . במהלך הכנת המצה ואפייתה הקפידו האופים על כל הדרישות ההלכתיות לפיהן זמן הכנת מצה לא יעלה על 18 דקות. הבצק עבר תהליך חירור אותו ביצעו שני אנשי סנפלינג שהשתלשלו מהתקרה, בתום האפייה המצה הורמה באמצעות מנוף.

ארגון "מאיר פנים" יצא לקראת הפסח במבצע 'כולם בסדר' במטרה למצוא לנזקקים מקום לחגוג בו את החג. במוקד התקבלו למעלה משלושת אלפים פניות של משפחות המעוניינות לארח נזקקים בחג הפסח. כל המשפחות שפנו והשתתפו במבצע יקבלו הגדות לפסח שהוציא הארגון במיוחד למבצע.

רחלי איבנבוים מנכ"לית ארגון מאיר פנים: "תרומת המצה הגדולה בעולם למאיר פנים מהווה הוכחה כי הנושא החברתי בארץ עדיין מהווה חלק בלתי נפרד ממטרות הגופים העסקיים והציבוריים. אות הוקרה זה מחזק את הארגון ומתנדביו להמשיך ולעשות הכל על מנת למעט מן הצער והעוני בארץ" .

ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים: "ארגון מאיר פנים פועל בעבודה מאומצת למען נזקקים ומעוטי יכולת במשך כל ימות השנה תוך שמירה על כבודם. המצה הגדולה בעולם מוענקת לארגון כהוקרה על עשייה חשובה ורצופה זו".