שובל הנדסה

(נדל"ן)
פרויקט היוקרה של חברת שובל מתחמי מגורים בע''מ  באהוד 17, חיפה קרדיט- אילן פיין הדמיות  וניסן רווה אדריכלים.

בקרוב, תחל חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ, מקבוצת שובל שבבעלותו של היזם משה מילר, בעבודות ההקמה של פרויקט יוקרה ברחוב אהוד 17 בחיפה, שיכלול 11 יח"ד בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי שיציע תמהיל דירות מגוון של- 3 ו-5 חדרים עם גינות גדולות ודירות 5 חדרים עם מרפסות, 14 מ"ר וכן, פנטהאוז ענק, 210 מ"ר בקומה אחת עם מעלית לתוך הדירה. בנוסף, ייבנה חניון תת קרקעי ולכל דירה יוצמדו 2 חניות  מחירי הדירות החל מ- 2,100,000 ₪

(נדל"ן)
פרויקט המגורים שובל טאצ' בקרית ביאליק. הדמיה- האדריכל פישר אברי

חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ שבבעלותו של היזם משה מילר,  מציעה בפרויקט היוקרה שובל טאצ'  המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים דירות מעוצבות של 5 חדרים, חבילת שדרוגים ומפרט עשיר במיוחד!  ובנוסף, וילה יוקרתית  עם שדרוגים נרחבים ומפרט טכני עשיר במיוחד: מטבח מפואר, תריסי אור בכל הדירה, ריצוף 90X90, גינה גדולה ומרווחת ומיזוג אוויר בכל הדירה. הפרויקט המוצלח והיוקרתי כבר מכר את כל דירות ה3 ו4 חדרים! מהרו להגיע ולהתרשם!

(נדל"ן)
פרויקט שובל על הרכס ברכסים הדמיה- לומו הדמיות ומשרד האדריכליות הדס

מחברת שובל מתחמי מגורים בע"מ מקבוצת שובל שבבעלותו של היזם משה מילר, נמסר כי נמכרו כ- 79 יח"ד מתוך 124 יח"ד שיכלול פרויקט מתחם המגורים "שובל על הרכס" המיועד לזכאים חסרי דיור במסגרת תכנית מחיר למשתכן בפרויקט ברכסים. לדברי מנהל חטיבת היזמות בחברת שובל מתחמי מגורים ישי רוט, " מדובר בהצלחה מסחררת! רוכשי הדירות יוצאים ממשרדנו שמחים על כך שרכשו גם דירות איכותיות במחירים אטרקטיביים!"