רמת גן

(הדופק הפוליטי)
חה"כ יאיר לפיד

לקראת יום העצמאות ה -69 של מדינת ישראל מפלגת 'יש עתיד' יוצאת מחר למבצע צמתים בכל הארץ -"אנחנו אוהבים את ישראל" פעילי המפלגה יחלקו לעוברים ולשבים דגלי ישראל ומדבקות עם הכיתוב "אני אוהב את ישראל"

(גוש דן)

הועדה למתחמים מועדפים לדיור - הותמ"ל - החליטה היום (22.3.17) על הפקדתה של תכנית תל השומר דרום המונה כ- 3,000 יח"ד ומקודמת ע"י רשות מקרקעי ישראל .

(גוש דן)
ראש עיריית ר"ג  "לא קנה" את הקמפיין עם דגל פלסטין

דגל פלסטין בכל הארץ – חוץ מרמת גן בעקבות דרישת ראש העיר רמת גן הוסר דגל פלסטין מכרזות הפרסום של תנועת 'מפקדים למען ישראל' הקמפיין של מפקדים למען ביטחון ישראל מעטר כמעט כל עיר בישראל.

(נדל"ן)

הועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל) אישרה להפקדה את תכנית תל השומר צפון להקמת רובע מגורים חדש ברמת גן על שטחי המחנה שיתפנה

(גוש דן)

ניסיון של הדקה ה- 90 של ראשי סניף הליכוד ברמת גן ליצור איחוד בין שני המועמדים המובילים מול כרמל שאמה, צביקה ניר וישראל זינגר, נכשל בעקבות סירובו של זינגר להתאחד עם ניר. גורמים בקמפיין של ניר: "נראה ששאמה וזינגר הגיעו להבנות ביניהם על כהונה של זינגר כסגנו של שאמה"

(גוש דן)

רשימת "רמת-גן שלנו", רשימתו של עו"ד צביקה ניר, היא הרשימה שמכילה את מספר הנשים הגדול מבין כל הרשימות. עוד ברשימה: מגוון אנשי רוח ותרבות, כולל ערן זילברברג הנגן של אייל גולן, דוד רז מכנסיית השכל, השחקן הותיק אלברט כהן, וחיים באר ורוני סומק, מבכירי הכותבים ואנשי הרוח בישראל.

(גוש דן)

עו"ד צביקה ניר, יו"ר רשימת "רמת גן שלנו" ומועמדה לראשות העיר, פנה לאבי ליליאן (הירוקים) והציע לו לחבור יחד לרשימה משותפת. ניר התחייב בפני ליליאן כי במידה ויסכים לבקשה יאמץ במלואו את המצע הסביבתי של ליליאן וימנה את ליליאן לסגן ראש העיר עם סמכויות מורחבות בנושאים הירוקים. ניר: "החיבור בין האג'נדה החברתית שלנו לבין האג'נדה הירוקה של ליליאן זה מה שרמת גן צריכה"

(גוש דן)

הבוקר, יום שלישי, 8/5/12, ערכו צוותי ההצלה והביטחון בבורסת היהלומים הישראלית בשיתוף עם שירותי הכבאות וההצלה של העיר רמת גן וקורס מפקדי הצוותים של נציבות הכבאות וההצלה, תרגול של לוחמה באש במבנים רבי קומות בשלושת בנייני הבורסה: בניין שמשון, בניין מכבי ובניין יהלום

(בעלי חיים)

עמותת "הכל חי" בפניה הבוקר (א' 25.12) לשר הפנים, חה"כ אלי ישי: "לרשויות המקומיות אין יכולת לאכוף את החקיקה הקיימת בנושא סוסי אלטעזאכן. נדרש הסדר חקיקתי הולם לנושא". לאחרונה יצאה עמותת "הכל חי" בפרויקט "מודיעין אלטעזאכן", במסגרתו קיבלה מהציבור הרחב עשרות תמונות, שצולמו בשטח, המעידות כי תופעת סוסי/חמורי האלטעזאכן, מהווה עדיין חלק מהמציאות הישראלית של ניצול בעלי חיים

(גוש דן)

מאות אנשים השתתפו אתמול בערב הלימוד המסורתי של ליל הושענה רבה בישיבת רמת גן אשר הושפע השנה בצורה משמעותית משחרורו של החייל החטוף גלעד שליט. רוב המרצים והרבנים פתחו את דברם בהתייחסות לעסקה והרב יהושע שפירא ראש ישיבת רמת גן הקדיש את שיעורו לעילוי נשמת כל הקורבנות שנרצחו על ידי המחבלים ששוחררו במהלך אותו היום בתפילה שיבואו על עונשם