"דלתות פנדור", יצרנית דלתות הפנים המובילה בישראל תעניק את החסות הראשית למועדון הכדורסל מכבי ראשון ציון לעונה הקרובה (2012/2013)

 השבוע נחתם הסכם חסות ראשי בין חברת פנדור למועדון הכדורסל מכבי ראשון לציון הקובע כי שמה של מכבי ראשון לציון יהפוך באופן רשמי ל – מכבי "דלתות פנדור" ראשון לציון.391994_417244741666626_1838537328_n

חברת פנדור היא כיום יצרנית הדלתות הגדולה בישראל, דלתות פנדור נבחרו 16 פעם ברציפות כדלתות הפנים הטובות והדקורטיביות בישראל על פי סקר של מכון גיאוקרטוגרפיה עבור "המבחן של המדינה".

במהלך השנים חברת פנדור הייתה הראשונה להחדיר את הסגנון האיטלקי בישראל ובהמשך הייתה הראשונה בישראל שהתקינה קווי יצור ממוחשבים במפעליה.

כיום מציעה פנדור כחידוש עולמי בתחום דלתות הפנים –דלתות חזקות ועמידות בנזקי מים מסדרת "יוניק".

 סמנכ"ל דלתות פנדור, אריאל אורן: "אנו גאים לאמץ את מועדון הכדורסל מכבי ראשון לציון. האני ממאמין של הקבוצה משלבת את טיפוחו של השחקן הישראלי לבין חתירה להצלחה ולהישגים, כך למעשה פועלת חברת פנדור כאשר היא ממשיכה להשקיע, לפתח ולייצר בישראל".

Viewfinity (www.viewfinity.com), הספקית החדשנית של פתרונות לניהול הרשאות, הכריזה היום שזכתה בהשקעות של 8.5$ מיליון בסבב מימון שלישי עם המשקיעות Longworth Venture Partners, Giza Venture Capital ו-JK&B Capital. הון נוסף זה יאפשר ל-Viewfinity להגדיל את ארגון המכירות והשיווק שלה, תרחיב את חדירתה באזורי EMEA ותמשיך לפתח את מערך מוצריה.

קרא עוד...

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ, המומחים לקול והמובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מתשעה מיליון מכשירי magicJack®, מסרה היום את ההערכות המעודכנות האחרונות ודיווחה על המשך הפחתת עלויות. החברה תמשיך לעדכן את ציבור המשקיעים לגבי עניינים שעשויים להיות רלבנטיים במהלך התוכנית לרכישה מחדש של מניות כשהם יהיו זמינים.

קרא עוד...

1Picture_065_Large

חברת אלבטק, חברת בת של התעשייה האווירית וחברת טלירן בע"מ, חנכה השבוע את "אלבטק שדרות". בטקס המרגש נכחו ראש עיריית שדרות מר דוד בוסקילה, יו"ר הדירקטוריון מר רונן אלעד, מנכ"ל חברת אלבטק מר רמי זורע ומנכ"ל אלתא מר ניסים הדס.

קרא עוד...

למעלה מ- 120 תעשיינים התכנסו ביום חמישי האחרון בכנס משותף של התאחדות התעשיינים סניף צפון ותאגיד המחזור ת.מ.י.ר. במהלך הכנס סקרו מומחי ת.מ.י.ר את ההשלכות של חוק האריזות החדש ומשמעויותיו עבור התעשייה

מיקי שרן, יו"ר התאחדות התעשיינים צפון, ציין בדבריו את החשיבות של החוק לשמירה על איכות הסביבה והביעה תקווה, כי החוק יסייע לנו לשמור על איזון נכון בין צרכי התעשייה לבין הצורך והרצון לשמור על איכות הסביבה.

בנוסף לשרן, נשאו דברים בכנס גם מנכ"ל ת.מ.י.ר מר קובי דר, מנהל איגוד הכימיה והפרמצבטיקה בהתאחדות התעשיינים ניר קנטור ומנהל סניף צפון של התאחדות התעשיינים ליאור אפלבאום.

התאחדות התעשיינים בצפון קיימה בסוף השבוע שעבר יום עיון בנושא חשיבותו של חקר השוק בתהליך הצמיחה של חברות ומפעלי תעשייה. באירוע השתתפו מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי כספים ומנהלי פיתוח ממגוון חברות ומפעלים בצפון שבאו ללמוד ולהכיר את הנושא, הצובר תאוצה בשנים האחרונות

מרצה הכנס ישראל ציגלמן , מייסד מכון ציגלמן לחקר השיווק, התמקד בשלוש מטרות עיקריות: הקניית ידע לגבי מאפייני סביבת השוק של השקעות חדשות, מתן כלים לבדיקה שיווקית של השקעה  חדשה כולל הפיתוח העסקי שבא בעקבותיה, והצגת סקר עבודות חקר השוק אשר נעשו עבור התעשייה, בטרם הוחלט על כניסה להשקעות חדשות.

ליאור אפלבאום, מנהל התאחדות התעשיינים בצפון: "ימי העיון והכנסים שמקיים הסניף במהלך השנה נועדו לתת כלים בידי המנהלים לקבל החלטות נכונות על בסיס הידע המקצועי המתאים, כמו גם להתמודד עם הקשיים המתגלים בדרך. לפעילות זו משנה תוקף לאור התקופה הקרובה שהיא מרובת אתגרים לאור מגמות כלכליות מדאיגות במיוחד באירופה ובארה"ב. למנהלים העוסקים בפיתוח חברות ומפעלי תעשייה אין לפעמים את הזמן והאמצעים לנתח נכון ובאופן רב שלבי מובנה את מצב השוק, פוטנציאל המוצר ושיטות השיווק. אנו מאמינים כי תהליך קבלת החלטות צריך להיעשות מתוך חקר שוק מקיף לזיהוי הגורמים שישפיעו על הדרישה למוצרים ולשווקים במיקומים לוקאליים ובינ"ל  ולכן, עולה חשיבותו של יום העיון בנושא חקר שוק דווקא בתקופה מאתגרת בה אנו נמצאים היום".

alt