פרחאן אלבוכארי מסוריה חשוד ברצח הסטודנטית אושרית חמזה מכפר כנא הצליח לברוח מגרמניה לטורקיה, כך התברר היום בפגישה שיזם סגן השר איוב קרא עם סגן השגריר של גרמניה בישראל בהשתתפות משפחת הנרצחת

פרחאן אלבוכארי בפגישה שהתקיימה בלשכת סגן השר קרא בתל אביב אמר סגן השגריר פיטר פרוגל כי משטרת גרמניה מנהלת חקירה מקיפה ללכידת הרוצח והיא בקשר מתמיד עם טורקיה בעניין זה, הרבה פרטים לא ניתן לגלות כדי לא לפגוע בחקירה, אבל גם ישראל וגם גורמים אחרים מעודכנים בפרטי החקירה, וכל הסימנים מעידים שפרחאן אלבוכארי שלמד יחד עם הנרצחת רפואה הוא החשוד המרכזי בעניין.

סגן השר קרא ביקש להגביר את המאמצים ללכידת הרוצח, והוסיף שהוא עומד לרשות הגרמנים כסגן השר לשיתוף פעולה אזורי במאמצים שנעשים כדי ללכוד את הרוצח ולהקל בכך מסבלם של ההורים.

אושרית חמזהאביה של הנרצחת מחמד חמזה הציג פרטים נוספים על הידוע לסגן השגריר, כדי שמשטרת גרמניה תשתמש בהם והוסיף שהוא מינה מטעמו עו"ד שמקשר אותו ופועל בשמו על אדמת גרמניה. חמזה הוסיף שהוא מרגיש שלא נעשים המאמצים הדרושים והנכונים כדי ללכוד את הרוצח ולהביאו למשפט בגרמניה.

האב גילה במהלך הפגישה כי הוגשה תלונה בעניין הרצח למשטרת ישראל, וביקש מסגן השר להתעדכן בסוגיה זו וללחוץ כדי שיהיה שיתוף פעולה בין גרמניה, ישראל וטורקיה על מנת לשים יד על הרוצח.

בסיכום סגן השגריר ביקש שכל אינפורמציה שתהיה למשפחה מוזמנים להעבירה בהקדם, והשגרירות פתוחה בפניהם. עקב מידע שהגיע למשפחה ייזום סגן השר קרא מפגש עם שגריר טורקיה בישראל ועם סגן שר החוץ דני איילון.