ראש העיר

(הדופק הפוליטי)
כנס אדיר עם מפגן כח מנצח לד"ר אלי לחמני באשדוד (צילום: מילאן וויסבלום)

כ-1,800 איש הגיעו אל כנס התומכים המרכזי של ד"ר אלי לחמני, המועמד המוביל לראשות העיר אשדוד וסיעת "אשדוד תנצח" שהתקיים במוצ"ש במשכן האירועים בית האופרה. לחמני: "הדבר הראשון שאעשה עם בחירתי לראשות העיר - אפתח את הלשכה לציבור". יו"ר מטה הבחירות ומספר 2 בסיעתו של לחמני, עו"ד אופיר לסרי: "לא זכורה לי מערכה כזו"

(ספורט בארץ)
מרתון טבריה Winner הבינלאומי, המוכר בעולם כ-Sea of Galilee Marathon , חוגג כבר 40 שנה ברצף. התמונה ממרתון טבריה ה- 39 - צילום: תומר פדר

מרתון טבריה Winner הבינלאומי, המוכר בעולם כ-Sea of Galilee Marathon, חוגג כבר 40 שנה ברצף ונחשב לחוד החנית של יחסי הציבור ומאמצי השיווק של טבריה ואזור הכנרת. מרתון טבריה, הידוע גם כ-Sea of Galilee Marathon. ייערך השנה ביום שישי 6 בינואר, במסלול ריצה נוח, לצד קו המים המדהים של הכנרת. חובבי האתלטיקה יודעים, ש'מרתון ווינר טבריה הבינלאומי', הוא הראשון בעולם, שנערך בשנה האזרחית החדשה.

(תזונה וכושר)
יום שישי 6.1-מרתון טבריה. המרתון הוותיק בישראל- יתקיים בפעם ה-40

מתקרב: מרתון Winner טבריה ה- 40 - ראש העיר טבריה: "לקחנו אחריות על אירועי העבר ואנו משתפים פעולה באופן מלא עם איגוד האתלטיקה, עם טוטו ווינר ועם משרד התיירות" רשמו ביומנים: יום שישי, 06/01/2017, מרתון Winner טבריה ה- 40 במספר! אשר ידוע בעולם כ:Sea of Galilee Marathon . המרתון מתקיים במסלול ריצה נוח, לצד קו המים המדהים של הכנרת. לא כולם יודעים, אבל למעשה מדובר במרתון הוותיק והמהיר בישראל, שאף מדורג במקום השמיני בעולם! מבחינת התוצאה (02:07:30 – תוצאה מצוינת, שהשיג פטריק טאמבווה מצרפת, בשנת 2012).

(ירושלים)
חג מולד שמח בירושליים

עיריית ירושלים תחלק גם השנה עשרות עצי אשוח לתושבי העיר הנוצריים לרגל חג המולד - מחלקת הגננות בעיריית ירושלים תחלק בחינם, גם השנה, כ-150 עצי אשוח לתושבי ירושלים הנוצרים החוגגים את חג המולד. חלוקת עצי האשוח תתקיים ביום שלישי 20.12.2016, ברחבת שער יפו בין השעות 9:00-12:00. החלוקה מותנת בהצגת תעודת זהות עדכנית עם כתובת מגורים בעיר העתיקה. חלוקת עצי האשוח מצטרפת לשורת הכנות ופעילויות עליהם עומלים אגפי העירייה השונים בכדי להכין את העיר לקראת החג.