קרן טראמפ

(דופק החינוך)

"כל אחד מאתנו יכול להיות דיג'י ומתמטיקאי"

מפיקים פלייליסט מקורי למסיבות בית, פותרים חידות במתמטיקה וטסים לחופשה והופעה של אד שירן בפאריז!

(דופק החינוך)

תלמידים למען תלמידים שמחלימים מסרטן: תלמידים ישתתפו בתחרות רב שלבית לבניית קמפיין להעלאת המודעות ל"יום שאחרי" של ילדים שחלו בסרטן. הקמפיין הזוכה יתוקצב ב-20,000 שקלים לשם מימושו, ובדרך יפתרו התלמידים חידות במתמטיקה

(דופק החינוך)
שר החינוך נפתלי בנט. צילום: עדי כהן צדק

תוך שנה זינוק של כ- 4,000 תלמידי י"ב הלומדים 5 יח"ל במתמטיקה מאז 2012 כמעט והוכפל מספר הניגשים ל-5 יחידות בכיתה יב' - השר נפתלי בנט: "שיא כל הזמנים בניגשים לחמש יחידות מתמטיקה: אחרי שנים של הדרדרות מתמדת במספרם של בוגרי 5 יחידות מתמטיקה, שהיה בה בכדי לסכן את היתרון היחסי של מדינת ישראל, המדינה נמצאת בתנופה אדירה ומתמקמת במקום הראוי לה על מפת ההצטיינות העולמית.

(דופק החינוך)
מ"מ ראש מינהל חינוך מלי אליגוב אמרה: "המורים והגננות המלווים את ילדי מגדל העמק יום יום יותר מראויים ליום חג זה. זו ההזדמנות שלנו להודות לכם על ההשקעה והעשייה האינסופית"

מגדל העמק "אומרים תודה למורים" - עיריית מגדל העמק תציין את 'יום המורה' השנתי במופע הצדעה אליו יוזמנו כלל המורים ואנשי החינוך בעיר שייהנו גם מהופעה של הקומיקאי נדב אבוקסיס. מגדל העמק מצדיעה למורים ואנשי החינוך ב'יום המורה': מערכת החינוך במגדל העמק תקיים אירוע שיא שנועד להביע הערכה והוקרה למורים ולאנשי החינוך ברחבי העיר על תפקידם בחינוך דור העתיד. ערב השיא יתקיים עם חיילי העיר בשיתוף האגודה למען החייל ובחסות ראש העיר אלי ברדה במהלכו יחולק שי למורים ולחיילים שייהנו מהופעה של הקומיקאי נדב אבוקסיס.