קל אוטו, קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, שפתחה רק לאחרונה סניף המשתרע על פני 2.5 דונם בצומת "עד הלום" באזור אשדוד, החליטה להרחיב את פעילותה באשדוד והפעם לפתוח סניף בתוך העיר עצמה. הסניף החדש, השני של קל אוטו באשדוד וה-12 של הקבוצה בסך הכל, נפתח השבוע, ובו מוצעים שירותי השכרת רכב, מכירת רכב וטרייד אין וגם ליסינג

קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, ממשיכה להתרחב: קל אוטו פותחת סניף חדש ברחוב הפלמ"ח 22, ברובע ג' באשדוד, בשטח של כ-500 מ"ר. הקבוצה שכרה לאחרונה מגרש של 2.5 דונם באזור התעשייה 'עד הלום' באשדוד, והסניף החדש יהיה השני שלה באשדוד.

צעד אסטרטגי זה, נובע בעיקר מהתרחבות קבוצת קל אוטו וגידול במספר לקוחותיה באזור, ומההבנה של הפוטנציאל העסקי הגלום בעיר אשדוד. בסניף החדש, ינתנו שירותי מכירת רכב חדש ויד שנייה, טרייד אין, השכרת רכב לעסקים ולפרטיים, ליסינג וביטוח. הסניף שיפתח באשדוד הוא ה-12 במספר ומסמן את התרחבותה וגדילתה של החברה הפועלת בארץ החל משנת 1992.

סניף אשדוד מצטרף לפעילות התרחבות משמעותית שמבצעת קל אוטו בשנה האחרונה, לאחר שהחברה הקימה את "עיר הרכב" הראשונה בבאר שבע, המשתרעת על פני שטח של 5 דונם ומכילה 500 כלי רכב, הקימה מרכזים לוגיסטיים וסניפי ענק, באזור הצ'ק פוסט בחיפה, באזור התעשייה בחולון ובכניסה לעפולה, בנוסף למתחם הגדול בצומת עד הלום.

שמוליק קליין, מנכ"ל קל אוטו: "פתיחת הסניף החדש באשדוד, ממשיכה את התפיסה השיווקית של קל אוטו הדוגלת בשיטת ה- ONE STOP SHOP, במסגרתה, לקוח בקל אוטו, מקבל את כל הפתרונות לרכב במקום אחד וכעת גם תושבי אשדוד והדרום יוכלו להנות ממגוון רחב עוד יותר של רכבים ופתרונות מותאמים לצרכיהם. לאחר שפתחנו את סניף עד הלום, הסתבר שיש מספר גדול של לקוחות שרוצים לקבל מאיתנו שירותים גם בתוך העיר, ושיש הצדקה לפתיחה של סניף נוסף באשדוד" סיכם קליין.

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה, ליסינג, ביטוח, בתחום המדיה ובתחום הנדל"ן. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא חברות מהמובילות במשק: קבוצת מגדל, מכון התקנים, ישקר, מנפאוור, מכבי שירותי בריאות, טמפו, דנאל, נגב קרמיקה ועוד. קל אוטו מפעילה גם את "קל אוטו קולג'" המכללה ללימוד מקצועות הניהול העסקי, את סוכנות הביטוח "קל סוכנות לביטוח", את חברת שילוט החוצות "קל מדיה" ואת זרוע הנדל"ן "קל ופרויקטים".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS