מותג הזכוכית הגרמני WALTHER-GLAS, שקיים יותר מ־140 שנה וברשימת לקוחותיו נמצאה גם אליזבת, נסיכת בוואריה וקיסרית אוסטריה, מרחיב את סדרת FAMEהמיתולוגית ומצרף אליה קו צלחות הגשה

כלים

וולטר גלאס – מותג הזכוכית הגרמני שהושק ב-1865 ונחשב ליצרן זכוכית יוקרתי שפריטיו עיטרו את בתי המלוכה והאריסטוקרטיה הרחיב את סדרת FAME (מוֹנֵיטִין) הכוללת מגוון כלי הגשה מזכוכית ומצרף אליה קו כלי הגשה מחולקים בצבע שקוף ובמראה קלאסי עם קונטור צבעוני המעטר את שפת הפריט ומשפיע על בוהק הזכוכית. הגוונים בסדרה: סגול, תכלת, אדום, כתום צהוב, ירוק וטורקיז.

הכלים בסדרה החדשה עוצבו במראה נקי ומהודר, הם אידאליים לאירוח, להגשת מתבלים ולעיצוב שולחנות האוכל. הסדרה כוללת קברטים המוצעים בחלוקה פנימית משתנה וקעריות הגשה עמוקות בעלות קווי מתאר צורניים השומרים בחלקם על מוטיב א-סמיטרי של הסדרה כולה. בנוסף מוצעים בסדרה כלי הגשה שקופים נטולי צבע או לחילופין שקופים המועטרים בגימורים צבעוניים. אלה מוצעים בסטים משתנים הכוללים צירופים שונים: זוג, שלישיה או רביעייה לבחירה אישית.

כיאה למותג היוקרתי, כליו מתהדרים במדבקות איכות מקוריות הנושאות את לוגו המותג ומוצמדת לכל פריט ופריט, אפילו אם הוא חלק מסט. הכלים מיוצרים במפעלי החברה בגרמניה ונושאים תעודת מקוריות.

מחיר: צלחת קברט 110 שח

סט 4 קעריות 'דיפ' החל מ- 110 שח (תלוי בדגם)

להשיג בחנויות כלי הבית ברחבי הארץ. לבירור נקודת מכירה קרובה לביתך: paldinox.co.il

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS