לאחר המתקפה החריפה של ח"כ נחמן שי, שאמר אמש כי הממשלה השתלטה על רשות השידור, בקדימה ממשיכים לתקוף את ראש הממשלה על רקע חוק רשות השידור החדש: סגן יו"ר הכנסת, ח"כ מגלי והבה (קדימה) התעמת עם ראש הממשלה נתניהו במהלך דיון במליאת הכנסת בהחלטת הממשלה על העברת סמכויות משר הפנים יעקב נאמן לשר בני בגין, בתחומים בהם קיים ניגוד אינטרסים בין פעולותיו כעורך דין לבין סמכויותיו כשר המשפטים

ח"כ והבה פנה לראש הממשלה במהלך הדיון ואמר: "מדוע שנה אחרי שהממשלה הזאת כבר מתפקדת החליטו להעביר את הסמכויות האלה? הרי אנחנו יודעים שיש ניגודי אינטרסים לפעמים, והשאלה הנשאלת היא מדוע אחרי השנה הזאת החליטו להעביר סמכויות. השאלה הנוספת שמתחייבת, היא האם כל הסמכויות שיש בהן ניגודי אינטרסים במשרד המשפטים הועברו לשר בנימין זאב בגין? ומדוע רק כעת ? כי אם יש ניגודי עניינים, חשוב מאוד היה שהממשלה הייתה מחליטה על העברת הסמכויות עם הקמת הממשלה ולא כעבור שנה".

ח"כ והבה הוסיף ודיבר בנושא רשות השידור: "היה שר שהיו לו הסמכויות של רשות השידור, שהחליט, מטעמים שלו, לוותר על הסמכויות האלה. משום מה החליט ראש הממשלה לתפוס את הסמכויות האלה, כאילו חסרים שרים מחוסרי עבודה שיכולים היו לקחת זאת על עצמם. ראש הממשלה לוקח על עצמו כל העת מטלות, מדוע לא להעביר סמכויות, האם ראש הממשלה רוצה לשלוט על הכל ובמיוחד על התקשורת הציבורית, שהפכה לשבויה בידי הממשלה?"

"גם המשא ומתן המדיני המתחדש מדשדש, ראש הממשלה החזיר אותנו 30 שנה אחורה, ובמקום לחזור למשא ומתן הישיר, חזרנו למשא ומתן עקיף כשהאמריקאים כבר לא באופן מובהק לצידנו", הוסיף ח"כ והבה.