כבר עכשיו, עוד טרם עונת הקיץ הלוהטת, צופים באופיר טורס כי יישבר שיא ישראלי חדש בהזמנות השכרת הרכב בחו"ל ומספר השכרות הרכב בשנת 2012 כולה יעמוד על כ – 200,000 השכרות. "חופשות טוס וסע הפכו לפופולריות ביותר ונתפשות כחסכוניות ביותר ע"י המשפחה הישראלית"

כלים

הצפי לכ- 200,000 השכרות רכב בשנת 2012 מהווה גידול של כ – 10% לעומת שנת 2011. "מדובר במגמה שמתחזקת ביחס לשנה שעברה ונובעת בעיקר מגידול בטיסות ה- LOW COST שטסות לישראל ונוחתות ביעדים באירופה המצריכים את הלקוח להשכיר רכב." מספר יהודה זפרני, משנה למנכ"ל אופיר טורס."אנו כמובן ממליצים להזמין מהארץ ולא לנסות את מזלכם עם חברות קיקיוניות בחו"ל או חוסר במלאי, בעיקר בחודשי הקיץ, כשההזמנות בשיאן, וזאת כדי להימנע ממצב של חוסר בדגם המכונית הרצוי, במושבים לתינוק, בוסטרים וכו'."

לפי הנתונים כרגע, בחודשים יולי אוגוסט בלבד צפויות להתבצע כ- 60,000 השכרות רכבים ויחד עם החודשים ספטמבר ואוקטובר – המספר צפוי להגיע לכ – 90,000 הזמנות בארבעה חודשים בלבד.

מחיר ממוצע להשכרת רכב לשבוע באירופה הוא כ – 300 יורו ובארה"ב כ- 300 דולר. חופשת טוס וסע ממוצעת בת שבוע לורונה בחודש יולי לדוגמה הכוללת טיסה + רכב משפחתי כדוגמת פורד פוקוס סטיישן תעלה כ – 2200 יורו למשפחה (2 מבוגרים +2 ילדים). עלות תוספת לכסא תינוק היא כ- 40 יורו. כרגע מדובר במחיר הכי תחרותי לתקופת חופשת הקיץ.

מעבר לערך הנתפש של נהיגה עצמית כחסכוני במיוחד, בעיקר למשפחות, יש גם אפשרות לנזק מינימלי לסביבה: בארה"ב ניתן להשכיר מכוניות היברידיות, ובגרמניה, מכוניות חשמליות.

היעדים המובילים בהשכרת רכבים (ע"פ מספר ההזמנות):1. ארה"ב2. גרמניה3. איטליה4. צרפת5. ספרד6. הולנד

אפשרות נוספת היא להתפנק ולהתרגש מנהיגה ברכב שרובכם כנראה לעולם לא ירכוש לנהיגה בכבישי הארץ: 2555 יורו לאדם בחבילה הכוללת 3 לילות במלון 3 כוכבים ברומא על בסיס ארוחת בוקר תקבל גם חבילת נהיגה של 4 שעות באחד מדגמי הספורט מנקרי העיניים של חברות פרארי, למבורגיני או מאזאראטי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS