פעילים מרכזיים ובעלי תפקידים מוניציפליים במפלגת העבודה הודיעו על תמיכתם בעמיר פרץ בפריימריז לראשות מפלגת העבודה, בהן מתמודד פרץ נגד עמרם מצנע, שלי יחימוביץ', בוז'י הרצוג,  ואראל מרגלית

יוסי אלול, לשעבר ראש מועצת חצור הגלילית, זוהר בלום, סגן ראש עיריית רחובות, ויואל בוהדנה, חבר מועצת מיתר, הודיעו השבוע על תמיכתם בחה"כ עמיר פרץ בהתמודדות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה שתיערך ב-12 בספטמבר.

אלול, הקרוב לשלמה בוחבוט, יו"ר מרכז השלטון המקומי ורה"ע מעלות תרשיחא, שלאחרונה הסיר את מועמדותו לראשות מפלגת העבודה והצהיר על תמיכתו בחה"כ פרץ במירוץ, הוביל עם בוחבוט את המאבקים הגדולים של ערי הפיתוח בשנות ה-90 וכיהן בעבר גם כראש המטה של בוחבוט בגליל העליון.

אלול הכריז, כי "החלטתי להודיע באופן פומבי על תמיכתי בעמיר בפריימריז למפלגת 'העבודה' ולסייע לו ככל שאוכל. את בוחבוט ופרץ אני מכיר מקרוב כבר שנים ארוכות ואני בטוח כי שיתוף הפעולה שסוכם לאחרונה בין השניים יתרום לחיזוקה של מפלגת העבודה, לכזו המניפה את שני הדגלים המרכזיים לעתידנו פה כמדינה - צדק חברתי ושאיפה לשלום. עמיר ושלמה פועלים שנים ארוכות לטובת האזרח ונאבקים בעקשנות ובעקביות למען חברה יותר צודקת ושוויונית. אני מאמין שתפיסת עולמו והניסיון הרב של שלמה בוחבוט ישתלבו היטב בתוכניתו של פרץ 'כיפת ברזל חברתית', הנותנת מענה לפתרון הבעיות המרכזיות במדינת ישראל כיום".

אלול הוסיף כי,"משיחות עם אנשים שמחתי לגלות כי תושבים רבים בחצור הגלילית והצפון מברכים על שיתוף הפעולה בין בוחבוט לפרץ וכי יותר ויותר אנשים כיום מעריכים את פעילותו של פרץ ואת יכולותיו לחבר בין אנשים ושכבות שונות מכל המגזרים והקבוצות בחברה הישראלית". עוד הוסיף אלול "אי אפשר להתעלם מהצלחותיו של פרץ בקידום נושאים כהעלאת שכר המינימום, מתן פנסיה לכל אזרח ובהתנעת תוכנית 'כיפת ברזל' כשר ביטחון. אני פה בשביל עמיר ושלמה וכך גם עוד רבים כמוני בעיירות הפיתוח".

במטה הארצי של עמיר פרץ בת"א מוסרים מקורבים לפרץ כי: "החיזוק לו זוכה פרץ בתקופה האחרונה מפעילים רבים במפלגת העבודה, עשוי בהחלט להבטיח את נצחונו של פרץ כבר בסיבוב הראשון. יותר ויותר אנשים מתגייסים למענו של עמיר מתוך תחושה שנעשה לו עוול, ומהכרה בהישגיו לטובת הציבור בישראל ממערכת 'כיפת ברזל', דרך מינויו של גבי אשכנזי כרמטכ"ל, ועד להעלאת שכר המינימום, פנסיה לכל אזרח והגבלת כוחן של חברות כוח האדם. כיום כבר כולם יודעים שפרץ הוא היחידי שיכול להביא למפלגת העבודה קולות חדשים מגוש הימין בגלל האג'נדה החברתית שלו, כפי שזו משתקפת בתוכניתו כיפת ברזל חברתית".