פסח האוספטר

(כלכלה צודקת)

פרופ' רות בן ישראל : "תעלו על בריקדות, כי השופטת נילי ארד לא תיתן לשבות עוד שנתיים. בית הדין לעבודה עושה אי צדק חברתי. מגה תופעה מצדיקה מגה שביתה ". פרופ' יוסי יונה : "ההפרטה היא תלישת אבריה של מדינת ישראל". רוחל'ה אברהמי: "אני לא רוצה שהילדים שלי יהיו עובדי קבלן, זה אסון "

(כלכלה צודקת)

במטה המחאה החברתית הגיבו הבוקר בסיפוק על ההכרזה של הנהגת ההסתדרות הכללית, בראשותו של עופר עיני, על סכסוך עבודה כללי במשק. דפני ליף אמרה הבוקר: "גם למאות אלפי עובדי הקבלן שאינם מאוגדים מגיעות זכויות וכבוד בסיסי"

(הדופק הפוליטי)

בעקבות הצעות ההחלטה העומדות בפני מועצת מקרקעי ישראל בישיבתה מחר - מכתב של נציגי מחאת האוהלים לרה"מ: "אנו תובעים מכם – חידלו מכל הצעדים החד-צדדיים ומקביעת העובדות בשטח"

(הדופק הפוליטי)

המטה לתכנון אחראי בשיתוף השדולה הסביבתית-חברתית והשדולה למען השלטון המקומי, קיימו כנס למען דיור בר השגה ונגד חוק הוד"לים בעקבות מחאת הדיור. חברי הכנסת: "זה לא סופרטנקר, זה סופר בלוף. לא נותנים כאן פיתרון דיור בר השגה, אלא מורחים את הציבור". סתיו שפיר, ממארגני מחאת האוהלים : "הממשלה בגדה בנו. מתייחסים אלינו כמו אל ילדים מטומטמים שלא מבינים חוקים. נמשיך במאבק"

( מתגייסים למען הקהילה)

פרס יגאל אלון למעשה "מופת חלוצי" הוענק אתמול לתנועת דרור ישראל. פרס יגאל אלון הוא אחד משני פרסים שמוענקים על-ידי עמותת "דור הפלמ"ח" (הפרס השני הוא פרס יצחק שדה לכתיבה צבאית). הפרס מחולק כל שנה ביום השנה לפטירתו של יגאל אלון, וניתן לשני אישים/גופים עבור "מעשה מופת חלוצי". הזוכים נבחרים על-ידי וועדה מטעם העמותה

(כלכלה צודקת)

מסיבת התחפושות העצובה נערכת במחאה על המדיניות הכלכלית הרומסת את החלשים ומיטיבה עם העשירים. המחאה תתקיים ביום שלישי ה-15.3 בשעה 13:00 בכיכר מגן דוד בתל אביב