לחברת השייט היוקרתית פול גוגן (Paul Gauguin), המציעה שייט באיי פולינזיה הצרפתית, ספינה אחת בלבד – עטורת פרסים • באופיר טורס המייצגת את החברה בבלעדיות בישראל גאים לספר כי החברה זכתה במקום השני במשאל הקוראים של המגזין הנחשב Travel & Leisure עבור שייט פאר בקטגוריית אוניות קטנות • מנהל מחלקת השייט Cruise No. 1 באופיר טורס מספר על החוויה

כלים

הספינה פול גוגן, הקרויה על שם הצייר המפורסם, היא בעלת מספר התארים והפרסים הרב ביותר ובעלת רצף הפעילות הארוך ביותר בים מבין כל הספינות המשייטות בדרום האוקיינוס השקט. הספינה זכתה השבוע במקום השני בעולם בקטגוריית הספינות הקטנות במשאל הקוראים השנתי של מגזין התיירות היוקרת Travel & Leisure.

הספינה פול גוגן קיבלה ניקוד של 90.56 מתוך 100 נקודות אפשריות בקטגוריות בהן התבקש ציבור הקוראים להכריע: התאים, המזון, השירות, העניין והיעדים, פעילויות ותמורה הולמת למחיר.בספינה זוכת הפרסים, אשר יכולה להכיל 332 אורחים ו - 217 אנשי צוות, הושלם מוקדם יותר השנה חידוש בעלות של 7 מליון דולר במהלכו היא עוצבה ביסודיות בקו נקי ועדכני. הספינה נבנתה בצרפת והושקה בשנת 1998, מאז השלימה כבר יותר מ-570 הפלגות מוצלחות בנופים של דרום האוקיינוס השקט ושירתה למעלה מ - 170 אלף אורחים (כולל יותר מ- 15 אלף זוגות בירח דבש).

החברה תשיק בדצמבר 2012 ספינה נוספת, קטנה יותר, בשם טרה מונה ( Tere Moana) שאורכה כ- 330 מטר ותארח על סיפונה כ- 90 נוסעים ו-57 אנשי צוות בכל הפלגה. הספינה תציע מסלולים חדשים ביעדים נוספים: אירופה, האיים הקריביים ואמריקה הלטינית.

מהי פולינזיה הצרפתית? אסופה של קבוצות איים קטנים בעלים חופים עם חולות לבנים ומים צלולים בדרום האוקיינוס השקט - הידוע שבאיים הוא האי טהיטי, שבו נמצא מרכז השלטון הצרפתי.האיים היפים היוו לצייר האימפרסיוניסטי המפורסם פול גוגן מקור השראה - הוא היגר לאיים לאחר שנטש את משפחתו ואפילו עזב מגורים משותפים עם וינסנט ואן גוך שלא עלו יפה ושם צייר במשך שארית חייו.ציוריו הססגוניים מאזור זה (ובמיוחד מטהיטי), כוללים צבעים עזים וחמים בהם מתוארים הנופים, התרבות והתושבים של האי טהיטי והם מהמפורסמים ביותר מבין ציוריו.

חברת שייט היוקרה פול גוגן מנצלת את הנופים המרהיבים לשייט יוקרה מפנק לאורך החופים ובין האיים בדרום האוקיינוס השקט.

מנהל מחלקת השייט Cruise No. 1 באופיר טורס, צופר עוז, אשר בקי ברזי תחום השייט - הגשים את החלום: "זו הדרך הנוחה ביותר לבלות חופשה באיי פולינזיה הצרפתיים - חלום ישן שהיה לי. האוניה היא ברמה הגבוהה ביותר: התאים, השרות, האוכל והסיורים שהוצעו ע"י האוניה ואשר ברובם כללו פעילויות בים כמו סקי, גלישה וצלילה עם בלונים (שזו הייתה לי הפעם הראשונה) - כולם מהדרגה הראשונה." ומוסיף, "איי פולינזיה הצרפתית הם מהיפים ביותר שראיתי בחיי ובמיוחד האי מוראה והאי בורה בורה שבו שהינו שבוע נוסף לאחר ההפלגה."אחד היתרונות של האוניה, לדברי צופר שמסכם את החוויה, הוא שבכל עגינה ניתן לרדת ישירות למים לכל פעילויות הספורט הימי או ללגונות עם צבע הטורקיז העז של המים והצמחיה הטרופית המשגעת.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS