רובינו מבלים שעות ארוכות מחוץ לבית, אולי אפילו יותר בחוץ מאשר בבית עצמו. ולכן, כאשר אנחנו כבר בבית, בעיקר ברגעים שבהם אנו רוצים להירגע, לנשום לרווחה ולנוח מכל היום העמוס שעבר עלינו, חשוב שנשקיע בעיצוב ובאווירה של החדרים שלנו. גופי התאורה תופסים חלק נכבד ביצירת האווירה הרצויה לנו, וכשלוקחים בחשבון את העובדה שלכל חדר מבנה ופונקציונליות שונים, כדאי להתאים ולעצב אותם לכל חלל בנפרד.

קרא עוד...

לקוחות, טלפונים, שיחות, זמן עבודה "נקי", הצורך בפרטיות מול הצורך בנגישות, הם חלק מהאתגרים איתם נדרש להתמודד בעיצוב משרדים וחללי עבודה.

כיצד צמחייה מלאכותית יכולה לתרום לסביבת עבודה מעוצבת, חסכונית ורב שימושית? כל היתרונות לפניכם.

קרא עוד...

עברנו פריצת דרך משמעותית בתחום הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הרבה מאז צמחי הפלסטיק הישנים. כיום ניתן למצוא צמחים עם טקסטורה מיוחדת וריאליסטית, מגוון צבעים ססגוניים ומהפנטים ואפילו תחושת השתקפות והיטמעות מושלמת בסביבה כאשר מדובר על צמחים מאוד איכותיים.

קרא עוד...

מקור החלבון בעולמנו יכול להגיע מן הצומח, לדוגמא, דגנים או קטניות, או באבקת מן מהחי, כגון, מי גבינה, ביצה או חלב. אבקת חלבון לרוב בעל טעם וריח ולעיתים ניתן למצוא אבקות ניטרליות ללא טעם. ניתן להשתמש באבקת חלבון על מנת לשמור על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית. יש אפשרות לשלב את האבקה הזו במאכלים או משקאות שונים, למשל בשיק פירות, מרקים וכדומה. האבקה מעניקה את כמות החלבונים אשר הגוף זקוק על מנת להישאר חזק ובריא.

קרא עוד...

עיצוב החתונה משפיע רבות על האווירה ועל החוויה שלכם ושל האורחים שלכם, אז קודם כל – השקיעו בעיצוב של אולם החתונה. דבר שני – אל תשכחו להשקיע ולעצב גם את השולחנות. הם מהווים חלק חשוב מאוד מהחתונה, ובפרט עבור אלו שפחות בקטע של לפזז ברחבה. בכל אופן, כולם ישבו בשלב זה או אחר, ותמיד נחמד להגיע אחרי החופה לשולחן מעוצב ונאה.

קרא עוד...

כבר כמה שנים שכולם מדברים על שליכט צבעוני בעולם הבנייה ועיצוב הבית. ליתר דיוק מדברים על שני סוגים עיקריים, אקרילי ומינרלי. מיד ניגע בשימושיו האסתטיים של החומר הפופולרי הזה, אך קודם נתחיל בבסיס.

קרא עוד...