פרקטים לבית

באמצעות שימוש נכון ומושכל באלמנטים שונים מעולם עיצוב הבית ניתן לייצר בבית, או באזורים מסוימים בו, אווירה מסוימת אשר שונה לחלוטין מזו הקיימת כרגע. ספציפית, אנשים רבים היו שמחים לייצר אווירה חמימה, נעימה וביתית יותר בחדרים מסוימים בבית.

קרא עוד...

עיצוב גינה

סביר להניח שיצא לכם להגיע לבית פרטי או דירה של חברים שטיפחו את ביתם ורכשו ריהוט נעים לעין אך הזניחו את החצר או המרפסת, עצרו רגע ונסו להיזכר איך חשתם כשראיתם את חוסר ההרמוניה הזו, בטח חשבתם שחבל שהם לא משקיעים גם בחצר ובמרפסת משום שההשקעה הייתה משפרת את כל המראה של הבית, אם אלו הדברים שחלפו בראשכם הרי שאתם צודקים לגמרי.

כאשר מעצבים את הבית ובין היתר בוחרים בריהוט חשוב ליצור התאמה בינו ובין ריהוט הגן כך שתהיה התאמה בשפת העיצוב ותתקבל תחושת המשכיות. ברוב המקרים החצר והמרפסת הם המראות הראשונים שרואים כשמגיעים לבית כך שחשיבות ההתאמה וההשקעה גבוהה עוד יותר.

אז איך יוצרים את ההתאמה הזו ומאפשרים לחצר ולמרפסת "לשוחח" עם הבית? לפניכם כמה טיפים שיסייעו לכם לעמוד במשימה.

קרא עוד...

החלפת חדר רחצה

על פי הערכות, שיפוצים בבית יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים, חלק עיקרי מהעלויות מופנים לשיפוץ של המטבח וחדר רחצה. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, בשני החדרים הנ"ל, השיפוץ הוא רחב וכולל אלמנטים שונים, כגון החלפת שיש וקרמיקה,החלפת כיור, ריצוף, תיקון או החלפת צנרת, החלפת ארונות (מטבח), החלפת אמבטיה (חדר רחצה) ועוד. לכן כשאנחנו מחליטים לערוך שיפוץ בבית בכלל ובפרט בשני החדרים הנ"ל, עלינו להיערך לכך מבחינה כלכלית.

קרא עוד...

עבודות גבס ועיצוב

עבודות גבס הן אחד הפתרונות הנפוצים ביותר למגוון צרכים. סביר להניח שאם תסיטו לרגע את המבט מהמחשב, תוכלו להבחין בעבודת גבס שבוצעה היכן שהו בביתכם. קירות גבס, תקרות, נישות ומדפים הם רק חלק קטן ממגוון עבודות הגבס בבית או בעסק. יחד עם זאת, מה אתם באמת יודעים על עבודות הגבס? בסדרת המדריכים הבאה שזה החלק הראשון שבה, נסביר לכם את העקרונות והדברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים לבצע עבודת גבס. ננסה להסביר באופן הפשוט ביותר מבלי לדלג על אף שלב – החל מבחירת לוחות גבס (מדריך זה יעסוק בדיוק בנושא הנ"ל), דרך בחירת קבלן גבס ועד לדגשים בביצוע עבודות גבס מורכבות.

קרא עוד...

דלתות כניסה מעוצבות

כמעט בכל תחום שניתן לחשוב עליו מעולם עיצוב הפנים עומד בפנינו כיום מגוון רחב ועשיר של אפשרויות. מצב זה בא לכדי ביטוי כאשר אנחנו עורכים שיפוץ כללי בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים, כמו גם כאשר בונים או רוכשים בית חדש ומתחילים לעצב ולבחור פריטים שונים לפנים ולחוץ.

קרא עוד...

בריקים

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בעולם עיצוב הפנים והחוץ שימוש ב"בריקים". הכוונה היא ללבנים אשר משמשות לחיפויים של קירות (או משמשות בעצמן לבנייה של הקיר) – צורת עיצוב אשר נמצאת בשימוש כבר מאות ואלפי שנים באירופה, וזוכה לפופולאריות מחודשת בעידן הנוכחי.

קרא עוד...