הביקוש בתחום העיצוב גרפי הוא עצום מאוד, נוכל לראות את זה על ידי מודעות של דרושים בפייסבוק או באתרי אינטרנט שונים, כיום ישראל סובלת ממחסור עצום וכל חודש נוכל לראות מעל 20,000 משרות בתחום העיצוב גרפי שעדיין לא מצאו להם כוח אדם איכותי שייתן מענה הולם לתחום הזה. הביקוש יצר עלייה מטורפת של שכר בתחום וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים ש"ח נטו. כדי להיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את חוקי העיצוב תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי.

קרא עוד...

במאמר שלפניכם נלמד מהם מטבחים מעוצבים, כיצד ניתן לעצב אותם עבורכם ומהן התמורות שהם יכולים להשיא לביתכם מבחינה דקורטיבית. מטבחים מעוצבים נתפסים בעיני רבים כמטבחים מודרניים. יחד עם זאת, ניתן לעצב אותם בשלל דרכים, וביניהן גם דרך העיצוב הכפרית. במקרה שכזה נהוג לעצב את דלתות הארונות עם פיתוחים וגילופים בדומה למתחולל בדלתות כניסה ביתיות קלאסיות. המעטפת מסביב למדפים ולארונות – לרוב עגולה במקרה כזה. השילוב של מוטיבים אלו, דלת מגולפת ומעטפת בצורה גלילית, הוא שיוצר את העיצוב הכפרי בכל מצב, גם כאשר הצבע הדומיננטי במטבח הנו מעוצב.

קרא עוד...

אם אתם עומדים בפני עיצוב מחודש של חלק מהבית שלכם או של כולו, אם אתם בונים בית חדש ואתם בדיוק בשלבי האבזור או החשיבה על הפרטים הקטנים שיעניקו לבית מראה ואווירה שאתם מבקשים להשיג – חשוב שתכירו את סדרת מתגי הטאצ' של Ave, ושתדעו כי ניתן להחליף כל מתג חשמלי בבית למתג טאצ' – בקלות, ותוך שאתם משפרים לא רק את הניראות אלא גם את הפונקציונאליות של כל מתג חשמלי בבית, באופן משמעותי. מה מציעה סידרת מתגי הטאצ' מבית Ave, וכיצד יוסיפו לעיצוב הבית שלכם? על כך, לפניכם.

קרא עוד...

לאחר שהחלטתם שזה הבן/הבת זוג שלכם לחיים יש לקחת עוד כמה החלטות חשובות! מלבד בחירה של תאריך ומקום בו תחליטו לממש את יום הקידושין, השלב הבא הוא לבחור עיצוב הזמנה לחתונה, הזמנה מעוצבת ויוקרתית שתרמז על האירוע היוקרתי הקרב ובא. על מנת שכל אורח יתרשם בו בעת שהוא מקבל את ההזמנה, יש לבחור הזמנות יוקרה לחתונה, מה שיעלה את מפלס הציפייה בקרב המוזמנים שלכם ויעביר את התחושה של - יש למה לחכות!

קרא עוד...

חגים מסחררים אותנו אל תוך מערבולת חוויות ורגשות – חלקן מסעירות ומרגשות, מכילות ומקרבות ואילו אחרות עשויות להיות מלחיצות ומהולות בחששות ובאי-נעימות.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ינו 28, 2019

מתנפחים להשכרה

הורים וילדים
ינו 24, 2019

הדפסה על קנבס

קונים חכם
ינו 23, 2019

איתור נזילות מים

טיפים לבית