מקור החלבון בעולמנו יכול להגיע מן הצומח, לדוגמא, דגנים או קטניות, או באבקת מן מהחי, כגון, מי גבינה, ביצה או חלב. אבקת חלבון לרוב בעל טעם וריח ולעיתים ניתן למצוא אבקות ניטרליות ללא טעם. ניתן להשתמש באבקת חלבון על מנת לשמור על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית. יש אפשרות לשלב את האבקה הזו במאכלים או משקאות שונים, למשל בשיק פירות, מרקים וכדומה. האבקה מעניקה את כמות החלבונים אשר הגוף זקוק על מנת להישאר חזק ובריא.

קרא עוד...

עיצוב החתונה משפיע רבות על האווירה ועל החוויה שלכם ושל האורחים שלכם, אז קודם כל – השקיעו בעיצוב של אולם החתונה. דבר שני – אל תשכחו להשקיע ולעצב גם את השולחנות. הם מהווים חלק חשוב מאוד מהחתונה, ובפרט עבור אלו שפחות בקטע של לפזז ברחבה. בכל אופן, כולם ישבו בשלב זה או אחר, ותמיד נחמד להגיע אחרי החופה לשולחן מעוצב ונאה.

קרא עוד...

כבר כמה שנים שכולם מדברים על שליכט צבעוני בעולם הבנייה ועיצוב הבית. ליתר דיוק מדברים על שני סוגים עיקריים, אקרילי ומינרלי. מיד ניגע בשימושיו האסתטיים של החומר הפופולרי הזה, אך קודם נתחיל בבסיס.

קרא עוד...

מדגל - ברז בזלת למטבח המשלב צבע שחור וכרום (צילום:חברת מדגל)

מוזמנים ליהנות מעיצוב NOIR אופנתי ואלגנטי במטבח ובחדר האמבט! חברת "מדגל" מבית "פלסאון", מהמובילות בתחום הברזים בישראל, השיקה קולקציה מיוחדת, אלגנטית ויפהפייה של ברזים בצבע שחור בשם "NOIR", המציגה אופנתיות, חדשנות ונוחות במטבח ובחדר האמבט.

קרא עוד...

הביקוש בתחום העיצוב גרפי הוא עצום מאוד, נוכל לראות את זה על ידי מודעות של דרושים בפייסבוק או באתרי אינטרנט שונים, כיום ישראל סובלת ממחסור עצום וכל חודש נוכל לראות מעל 20,000 משרות בתחום העיצוב גרפי שעדיין לא מצאו להם כוח אדם איכותי שייתן מענה הולם לתחום הזה. הביקוש יצר עלייה מטורפת של שכר בתחום וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים ש"ח נטו. כדי להיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את חוקי העיצוב תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים