סקיילייט חשמלי

במזג האוויר הארץ-ישראלי אנחנו חייבים פתרון הצללה איכותי שיגן עלינו מפני השמש. רוב החללים אטומים בגגות רגילים, ובפנים תמיד נמצא מיזוג ותאורה רבה כדי לנוכל להגיע לטמפרטורה הנוחה לנו ולכמות האור הנדרשת. בשנים האחרונות גובר טרנד הבנייה הירוקה, שמטרתה לנצל אנרגיה טבעית זמינה על חשבון אנרגיה חשמלית אותה אנו צורכים. כאשר מחפשים פתרונות הצללה, פתרון הסקיילייט הוא הפתרון הטוב ביותר.

קרא עוד...

חברת שיפוצים

כאשר אתם בוחרים לשפץ את דירתכם או כל נכס אשר קיים בידכם ,הבסיס שלו כבר קיים והוא הינו מחולק למספר של חדרים ,קטנים וגדולים .כל הנתונים הללו לא מצביעים בהכרח שהוא ראוי למגורים .ישנו צורך לבצע שיפוץ דירה על מנת להעניק מראה אסתטי ולשדרג ולהפוך את אותו נכס לראוי לכניסה של דיירים .

קרא עוד...

בכל בית יש את החדר ההוא שכולנו מבלים בו לפחות פעמיים ביום, בו אנו מצחצחים שיניים בבוקר, מסירים את האיפור לאחר אירוע מרגש או שוטפים את עצמינו לאחר יום עבודה מייגע. חדר האמבטיה מכיל את כל מה שנחוץ על מנת להירגע ולסדר לנו את המחשבות בראש. ברב חדרי האמבטיה נמצא מקלחון, כיור אשר מצויד במראה, ארוניות נוחות לציוד כמו מגבות וכלי היגיינה ועוד אביזרים נחוצים.

קרא עוד...

מערכות ישיבה

החורף כבר בשלביו האחרונים והאביב עוד מעט מגיע, מה שאומר שבקרוב נוכל לשבת שוב בגינה וליהנות ממנה. בשביל שניתן יהיה לשבת בכיף ובשביל שהגינה תהיה נעימה ומטופחת יש כמה דברים שצריך לעשות. יש עבודה בגינה עצמה ויש צורך לסדר את הקרקע, להתקין ציוד כמו שולחן וכיסאות וכל ריהוט אחר שיהפוך את השהייה בגינה לכיפית יותר.

קרא עוד...

פינות אוכל – הדרך הנכונה לקנות פינת אוכל

כשאנחנו מעצבים את הבית שלנו, בין אם מדובר בבית גדול או קטן, אנחנו לוקחים בחשבון משתנים שונים. דוגמא, אנחנו מסתכלים על משתנים כמו שטח, גודל, צבע, חומר, האופן בו האלמנטים השונים ישתלבו אחד עם השני ועוד. כל המשתנים הנ"ל אמורים להשפיע הן מבחינת הנראות והן מבחינת האופן בו אנחנו נוכל להשתמש בשטח שעומד לרשותנו, בצורה אפקטיבית.

קרא עוד...

אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם חושבים האם לקנות בית פרטי בצפון הארץ או במרכז, אתם בוודאי תוהים מה יכול להיות ההבדל בין שתי האופציות הללו. נתחיל בכך שההבדל יהיה במחיר, שכן ברוב המקרים בית פרטי במרכז הארץ יהיה יקר פי כמה לעומת בית פרטי בצפון. מה שכן, חשוב להבין שההבדלים יכולים להיות קשורים לעוד נושאים , כמו לדוגמה: השטח שיעמוד לרשותכם.

קרא עוד...