עד לפני שנים לא רבות, אם היינו צריכים מידע על אדריכלים או עיצוב פנים, הרי שהיינו צריכים לחפש אותו במגזינים ייעודיים או במדורים מיוחדים בתקשורת הארצית. היכולת שלנו לקבל מידע בתחום ולהשתמש בו, היתה מינימאלית מאוד.

לשמחתנו, החל מהימים הראשונים של הופעת האינטרנט בחיינו, יש לנו אפשרות ליהנות ממגוון רחב של אינדקסים ומדריכים שמספקים לנו מידע רחב של אדריכלים ומעצבי פנים, כולל מעצבים בתחומי התמחויות שונות, בין אם זה עיצוב תאורה, עיצוב חדרי שינה, עיצוב מטבחים ועוד.

קרא עוד...

זר פרחים

כשאנחנו עומדים לארח אנשים קרובים אלינו, או כשאנחנו מתכננים אירוע גדול כמו חתונה או שמחה אחרת, המראה של האירוע הם בעלי חשיבות גבוהה ביותר מבחינתנו. בין אם מדובר בבית שלנו ובין אם באולם אירועים מטופח – אנחנו רוצים שכל פרט ייראה כמה שיותר טוב, ומשקיעים בכך לא מעט מחשבה וכסף. אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא השולחנות, וספציפית מרכזי השולחנות שבהם משולבים אלמנטים שונים בכדי לשוות להם איכות אסתטית. שימוש בזרי פרחים ובסוגי פרחים שונים יכול להשיג לא מעט מטרות בהקשר זה.

קרא עוד...

רוצים להתעדכן בכל החידושים והטרנדים המובילים בענף עיצוב ארונות בגדים לשנת 2018? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות עיצובים מיוחדים לשנת 2018 לכל סוגי הארונות המיועדים למטרות אחסון בגדים.

קרא עוד...

כל מי שמעוניין לשדרג את חדר השינה שלו, יודע כי אחת הבחירות החשובות ביותר היא סוג הארון. הארון נחשב לאחד מפרטי הריהוט הגדולים והמשמעותיים ביותר בעיצוב הכללי של החדר, היות והוא תופס לא מעט מקום ולכן יש לו חשיבות גבוהה. רוב האנשים בוחרים למקם את הארון שלהם בחדר השינה, לכן חשוב לבחור בארון שיתאים לעיצוב הכללי של החדר ויעניק תחושה נקייה ואסתטית.

קרא עוד...

זכוכית דקורטיבית היא חזקה וצלולה, חומר גלם בעל איכויות מיוחדות ומגוונות ומקור לפריטי עיצוב רבים בעיצוב פנים. היא אינה מוגבלת לסגנון עיצוב מסוים ומשתלבת בעיצוב מודרני וגם מסורתי, במגוון של מוצרי זכוכית מחוזקים ואיכותיים המתאימים לעיצוב כל חלל פנים וחוץ. כיום ישנן אפשרויות רבות לשלב זכוכית דקורטיבית באופן פרקטי בעיצובי פנים רבים, בין השאר מכיוון שטכניקות מודרניות מאפשרות להוסיף תכונות חדשות לזכוכית כבר בשלבי הייצור.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים