כלים

Skype מציעה יישום ראשון שהותאם למחשבי iPad: הכריזה היום על יישום Skype for iPad, שיאפשר ליותר מ-25 מיליון המשתמשים במחשבי iPad1 ליהנות מהחוויה של שיחות וידאו ב-Skype תוך התאמה למחשב הלוח (Tablet) שברשותם

היישום (אפליקציה) החדש Skype for iPad כבר מוצע, החל מהיום, להורדה מחנות iTunes App Store של Apple, ובעזרתו יכולים המשתמשים לערוך ו/או לקבל בחינם 2 שיחות וידאו מ-Skype ל-Skype, בין מחשב iPad לבין מגוון מכשירים שמחוברים לאינטרנט, בתקשורת Wi-Fi או בתקשורת סלולרית מדור שלישי.

היישום הראשון של Skype שהותאם למחשבי iPad כולל שורה של תפקודים שתוכננו במיוחד עבור מחשבי iPad. כשהמשתמשים ביישום Skype for iPad מנהלים שיחות וידאו הם יכולים ליהנות מהצג הגדול של המכשיר, באיכות VGA (640 X 480) ובקצב של 15 פריימים לשנייה.

בעזרת יישום Skype for iPad יכולים המשתמשים לערוך שיחות וידאו במחשבי iPad עם אנשי קשר נוספים שמשתמשים במגוון יישומים של Skype - ובכלל זה, בין השאר, Skype for iPhone, Skype for Mac, Skype for Windows PC, Skype for Android ו-Skype for HDTV.

יישום Skype for iPad ממצה את יתרונות הצג הגדול של מחשבי iPad, ומציע תצוגה משופרת של אנשי הקשר (Contacts), תוך הצגת הדמויות הווירטואליות (Avatars) של אנשי הקשר ב-Skype במתכונת של סריג (Grid). המשתמשים יכולים למצוא בקלות רבה יותר שיחות קודמות שערכו ולחדש אותן, או לחייג מחלון ההיסטוריה המשופר.

"אנו מודעים היטב לדרישה של המשתמשים לערוך שיחות וידאו ב-Skype ממגוון רחב יותר של מכשירים, ושמחים לתת לה מענה באמצעות היישום החדש Skype for iPad" אמר ניל סטיבנס, סגן נשיא ב-Skype ומנהל כללי למוצרים ושיווק. "יישום Skype for iPad מעניק למשתמשי Skype את המיטב מכל העולמות של שיחות הווידאו: צג גדול ותצוגה כמו במחשב אישי, וניידות של טלפון סלולרי. עשינו שימוש בצג הגדול של מחשבי iPad והתאמנו את חוויית השימוש כדי להציע ניווט קל מאי פעם, בממשק חדש ואינטואיטיבי".

מלבד שיחות וידאו מאפשר יישום Skype for iPad למשתמשים לערוך ולקבל שיחות קוליות מ-Skype ל-Skype, וכן לשלוח הודעות במסרים מיידיים (IM) והודעות SMS, לערוך שיחות לקווים נייחים ולטלפונים סלולריים בתעריפים האטרקטיביים של Skype.

יישום Skype for iPad פועל במחשבי iPad שעודכנו בגרסת הקושחה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה iOS. שיחות וידאו דו-כיווניות זמינות במחשבי iPad 2. המשתמשים במחשבי iPad מהדור הראשון יכולים לקבל שיחות וידאו מ-Skype ל-Skype. הם יכולים לערוך שיחות קוליות ב-Skype ולהתכתב במסרים מיידיים עם משתמשי Skype במכשירים אחרים.

היישום מוצע להורדה חינם מחנות iTunes App Store.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS