סמדר אקראי, זמרת ויוצרת, מוציאה אלבום בכורה - '1 באפריל'. 'הקול הנשי החם של הקיץ', 'שירים ממיסים ומלטפים', 'מפתיעה ומענגת', 'תגלית מבטיחה' אלו רק כמה מהביקורות שנכתבו על סמדר בתקופה האחרונה

כלים

'הכל מסתדר', 'לא התכוונתי' ו – 'רוצה להשאר' כבשו את תחנות הרדיו, וזוכים להצלחה רבה. 'לא התכוונתי' נבחר לקליפ השבוע בערוץ 24, חצה את 1,000 ההשמעות ברדיו והפך ללהיט גדול – מועמד לשיר השנה במצעדים השנתיים השונים.

http://www.youtube.com/watch?v=ywHcKyErJlY

בשנים האחרונות עבדה סמדר בעיקר בגזרה הבינלאומית, במספר פרוייקטים באירופה: “Last Night”, שיר בביצועה, השתלב בפס הקול של סדרת הטלויזיה "עמוק באדמה", במקביל להשתתפות בפסטיבלים שונים באירופה, הבינלאומי GOLDEN STAG 2009, עבודה עם צמד המפיקים הגרמני: Hansi & Bonit ושירה בפסי קול של סרטיו הצרפתיים של ROY STUART, לאחר שחיה בפריז והתערתה בסצנת מועדוני הניו ג'אז.

סמדר שיתפה פעולה עם ג'ון פורטה (המוכר מעבודתו עם הפוג'יס ולורן היל), ואף הופיעה עימו. כעת באלבום הבכורה "1 באפריל" מביאה סמדר את השיק הפריזאי אלינו לרגע קטן ומציגה את הייחודיות המאפיינת אותה, הרוח החופשית והנינוחה ושמחת החיים.

סמדר עטופה בהרכב נגנים איכותי שהתגבש לו במהלך העבודה: ניר מנצור, חגי ביליצקי, שאול אשת ודניאל ספיר, בניצוחו של גיל לואיס (עובד עם שולי רנד, מירי מסיקה, עברי לידר ואיה כורם) שהפיק מוזיקלית את האלבום.

סמדר אקראי בהופעות: 10/9 'אזור', ת"א 21/9 'הצוללת הצהובה', ירושלים

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS