לאחר שרשות השיפוט של ההסתדרות ביקרה בחריפות בשבוע שעבר את ועדת הבחירות המרכזית של ההסתדרות אושרה היום (רביעי) מועמדותו של עמיר  פרץ על ידי ועדת הבחירות המרכזית ללא תנאי.  מטה פרץ: " תרגיליו של עיני להשאר מועמד יחיד לא צלחו על אף המנגנון המשומן שהפעיל כדי לחסום את התמודדות עמיר פרץ"

לאחר שרשות השיפוט של ההסתדרות ביקרה בחריפות בשבוע שעבר את ועדת הבחירות המרכזית של ההסתדרות אושרה היום (רביעי) מועמדותו של עמיר פרץ לראשות ההסתדרות על ידי ועדת הבחירות המרכזית ללא תנאי.

כזכור, ביום שלישי האחרון רשות השיפוט של ההסתדרות מתחה ביקורת נוקבת על התנהלותה של ועדת המרכזית של ההסתדרות, בראשות עורכת הדין טל קרת שפעלה ללא סמכות וניסתה "להמציא נהלים שכל מטרתם לעכב ולחבל בפעילות ובהערכות מטה עמיר פרץ".

לאור העובדה שהמועמדות אושרה רק היום, מטה פרץ דורש לדחות את כל המועדים של לוות הזמנים של הבחירות בהסתדרות בהתאמה,  לרבות הגשת רשימת המועמדים לוועידה, הגשת רשימת המועמדים למרחבים ואת תאריך הבחירות עצמו.

מטה פרץ פנה ליועץ המשפטי להסתדרות בדרישה לדחות את המועדים הנ"ל ודרישתו נדחתה, דבר המחזק את התחושה במטה פרץ כי גם יו"ר וועדת הבחירות בהסתדרות וגם היועץ המשפטי להסתדרות פועלים בהנחייתו של יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, ולכן הם נגועים בחוסר אובייקטיביות וחייבים להתפטר מתפקידם באופן מיידי.

ממטה פרץ נמסר "כי תרגיליו הכוחניים של עופר עיני להשאר כמועמד יחיד לבחירות באמצעות עושי דברו לא צלחו, על אף המנגנון המשומן שהפעיל כדי לחסום את מועמדותו של עמיר.

היום ברור לכל כי מטרתה של כל ההמולה הייתה לשרת את האינטרסים הפוליטיים של עופר עיני וכי אין הוכחה טובה יותר מאשר אישור המועמדות על בסיס אותם נתונים שהיו לפני שלושה שבועות. אנו דורשים לצרף באופן מיידי משקיף מטעמנו, מאחר ולא ייתכן שהדיונים המתקיימים היום מתקיימים בנוכחות אנשי עיני בלבד."

עו"ד איל אלון ועו"ד אילן בומבך, עורכי הדין של עמיר פרץ: "אנו שמחים על כך שוועדת הבחירות המרכזית נאלצה לקבל את מועמדותו של עמיר פרץ לתפקיד יו"ר ההסתדרות. לא היינו זקוקים לשלושה שבועות של מחול שדים כדי לגלות בסופו של דבר עמדתנו התקבלה ללא כל תנאי "

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS