סוכות

(תזונה וכושר)
תזונה בסוכות

ד"ר שרה קפלן, דיאטנית ראשית מ"מאוחדת", מסבירה כי בתקופת החגים אין צורך להכריח את עצמנו לירידה במשקל וגם שמירה על המשקל הנוכחי ועל תזונה נכונה היא משימה טובה כשלעצמה

(נדל"ן)
פרויקט היוקרה פארק הרקפות בגבעת הרקפות בקרית ביאליק.  הדמיה- OLIN

בימים שני ה-9 באוקטובר  ושלישי, ה-10 באוקטובר, חוה"מ סוכות יתקיים בין השעות  10:00- 20:00 הפנינג מכירות מיוחד לחג סוכות בסוכה  שתוקם במשרד המכירות בפרויקט המגורים היוקרתי של הקריות "פארק הרקפות" בגבעת הרקפות בקרית ביאליק  המוקם ע"י חברת "לאטי " שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה "רנואר" והיזם ואיש העסקים יוסי לאטי. הרוכשים בהפנינג ייהנו מהצעה מיוחדת במינה- שלמו 20% וכל היתר אחרי שתמכרו את דירתכם הישנה

(הורים וילדים)
פארק טרמפולינות SKY JUMP (צילום:SKY JUMP)

פארק הטרמפולינות Sky Jump ברעננה מארגן לכבוד חג סוכות חגיגת פעילויות לכל המשפחה שיתקיימו בכל ימי החג. כמו כן לכבוד החג תוקם בפארק סוכה חגיגית שכולם מוזמנים להתארח בה.

(דרום)
מאות מבקרים במסיק השנתי של קק"ל

חג הסוכות מסמן להרבה אנשים גם את חג המסיק בו מוסקים את הזיתים למטרות שמן זית או זיתים כבושים למאכל. בקק"ל חגגו בסוכות את החג במסיק משפחות סמוך למשרדי קק"ל מרחב דרום.

(דרום)
מתחם ישפרו פלאנט באר שבע

חוה"מ סוכות 18-20.10.16 בין השעות 14:00-20:00

(ירושלים)

במלון וולדורף אסטוריה ירושלים נערכים להקמת הסוכה התלויה הגדולה בעולם- גודלה כ-400 מטרים והיא בגובה של כחמישה מטרים.

(טיולים למשפחה)
הרובע היהודי בחוהמ סוכות 2016 , צילום: יעל הרמן

החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים מזמינה את הקהל הרחב, משפחות, מבוגרים וילדים, לעלות לרגל בחול המועד סוכות, לבקר באתרי הרובע היהודי וליהנות מחוויה משפחתית בין סמטאות העיר העתיקה ובין אבני הדרך מלאות הרגש וההיסטוריה, עליהן פסעו מלכי ונכבדי העיר.

( מתגייסים למען הקהילה)

בימים אלו אלפי מתנדבי מד"א, בני נוער ובוגרים, פרוסים ברשתות השיווק ובמרכולים ברחבי הארץ במסגרת מבצע איסוף חבילות מזון למשפחות מעוטות יכולת.

(הופעות ואירועים)

חול המועד סוכות במוזיאוני אשדוד: מוזיאוני אשדוד חוגגים את חג הסוכות עם מגוון אירועים יצירתיים ומוסיקאליים לילדים ולכל המשפחה: במוזיאון אשדוד לאמנות יוכלו המבקרים ליהנות מאירוע בסימן ים וחול.

(טיולים למשפחה)

בחג השני של סוכות, בתאריכים 3-5.10, יתקיים בישוב הבדואי "לקיה" פסטיבל "קסם המדבר". זהו לא עוד אחד מאירועי סוכות, זהו פסטיבל על אנשים וקהילה מיוחדת במינה ובעיקר על נשים חזקות ומרתקות וקהילה שרוצה לדהור קדימה.