אלפים הפגינו הערב מול שגרירות רוסיה בת"א ביוזמת סגן השר איוב קרא ובשיתוף עם תנועת "אם תרצו" והתנועה הקיבוצית, וקראו לממשלת רוסיה להפסיק את הגיבוי לאסד. נציג האופוזיציה הסורית שדיבר בשידור לווין  הדגיש כי "אויבינו הם משותפים, אסד, חיזבאללה, איראן והאחים המוסלמים על כל פלגיהם כולל חמאס"

בין המפגינים נאמו סגן השר לפיתוח הנגב והגליל ח"כ איוב קרא, הרב פרומן מתקוע, יו"ר תנועת "אם תרצו" רונן שובל, יואל מרשק מהתנועה הקיבוצית, שייח' אבו אלנור מסכנין, ואף נציג האופוזיציה הסורית. אחרון הדוברים היה יו"ר המועצה הדרוזית הציונית.

במהלך ההפגנה דיבר בשידור חי איש האופוזיציה הסורית מרסטן שבחומס, שהודה למפגינים ולעם ישראל על תמיכתם בדרישות העם הסורי לחופש ודמוקרטיה, והודה באופן אישי לסגן השר איוב קרא על תמיכתו וסיועו למנהיגי האופוזיציה ולעם בסוריה.

הסורי מנה את מספר ההרוגים שעומד היום על 1376 הרוגים, מתוכם 744 ילדים 627 נשים ורבבות פצועים ונעדרים ופליטים, וביקש לסייע בכל דרך לעם הסורי כדי להצילו מהרודן והרוצח האכזרי אסד, והדגיש כי "אויבינו הם משותפים, אסד, חיזבאללה, איראן והאחים המוסלמים על כל פלגיהם כולל חמאס".

סגן השר איוב קרא אמר: " באנו להרים קול זעקה למען האנושות  ולהעביר מסר לעולם שכאן חיים בני אדם לפני הדת, לפני העדות ולפני המדינות, ולקרוא לעולם החופש לאפשר לאזרחי סוריה להצטרף לעולם החופש ולא להירצח בשל כך. באנו לקרוא לרוסיה להצטרף לעולם החופש ולהפסיק את תמיכתה ברוצח מדמשק. רוסיה היום שותפה לרצח ולטבח וכל עוד היא תומכת באסד לא יכולה להיות מדינה נאורה, ביקשנו מהרוסים לאפשר מעבר ציוד הומניטארי לעם בסוריה אך לצערי היא מונעת זאת עד היום יחד עם משטר הרודנות בסוריה"

http://www.youtube.com/watch?v=U99JvDxzCzA

הרב פרומן אמר: " באתי בשמם של אנשי אמונה, של אנשי האמונה מכל הדתות, באתי הנה להביע מחאה נגד המעשים הבלתי אנושיים שקורים בסוריה, למרות אי הוודאות למי ישלוט בעתיד, אבל ישנו דם שנשפך ברחובות סוריה, שהאנושות לא יכולה לסבול" .

יואל מרשק אמר: " מודה לסגן השר איוב קרא שפנה אלינו וגרם לנו להצטרף, אי אפשר לעמוד בצד בעיקר שעברנו דבר כזה, לא יכולים לראות ששוחטים אזרחים סורים ולשתוק, אנחנו מארגנים בשבוע הבא סיוע הומניטארי לעם הסורי שיועבר במהלך השבוע הבא "