שטחו הכולל של הקניון- 12,500 מ"ר; כ- 90 חנויות; בקניון המותגים המובילים בישראל: קסטרו, פוקס, רנואר ו- H&O

בהשקעה של כ-130 מיליון שקל חנכה ביום שלישי קבוצת עזריאלי את הקניון ה- 12 של הקבוצה בעיר עכו. טקס חנוכת הקניון נערך במעמד ראש העיר עכו שמעון לנקרי, הגב' דנה עזריאלי, בתו של יו"ר הקבוצה דוד עזריאלי, רב העיר הרב יוסף ישר, הנהלת קבוצת עזריאלי ואורחים רבים.

ראש העיר בירך את הנהלת קבוצת עזריאלי ואת העומד בראשה על הקמת הקניון ואמר: "לבנות קניון כזה יפה בעיר עכו, שהיתה לפני כ-2000 שנה אחת האימפריות הגדולות, זה צדק חברתי".

לאחר הברכות נערך טקס קביעת המזוזה וגזירת הסרט. זמן קצר לאחר מכן נפתח הקניון לציבור הרחב, כאשר ברקע נורו מטחי זיקוקי הדינור.

שטחו של הקניון הוא 12,500 מ"ר ובו כ- 90 חנויות ודוכנים. טווח דמי השכירות למ"ר נע בין 120-200 ש"ח. בקבוצה מעריכים כי את הקניון יפקדו מדי יום כ- 10,000 מבקרים.

כמו בכל קניוני הקבוצה גם כאן, הקפידה הקבוצה להביא את המותגים מובילים בישראל, ביניהם: מותגי האופנה פוקס, קסטרו, רנואר, אלדו, היינס, הודיס, קרייזי ליין ספרינג, H&O; כמו גם אופיס דיפו, הום סנטר וניו פארם. במתחם המזון- מקדונלד'ס, קפה גרג וקקאו.

קניון עכו תוכנן על ידי האדריכל והיזם דוד עזריאלי ומשרד האדריכלים צמיר, כאשר הקו המנחה בתכנון הינו יצירת מרכז המגלם את תמצית האורבניזם המודרני, מערכת שלמה של תרבות, מסחר וכלכלה.

לקניון עכו סמל ארכיטקטוני חדש אותו יזם ותכנן דוד עזריאלי. מדובר בכדור זכוכית ענק הבולט בחזית המבנה, בקוטר של כ- 20 מטר ומהווה נקודת ציון מרשימה למבקרים בקניון ולמסתכלים מבחוץ. הכדור מורכב ממעויינים שהולכים וקטנים כלפי הקודקוד במעיין סיבוב. בקומה השנייה של מבנה הכדור יהיו מסעדות ומהן אפשר יהיה גם לצפות לכניסת הקניון.

סמל הכדור ילווה מעתה את כל הקניונים שתקים הקבוצה בשנים הקרובות, ביניהם: קניון קרית אתא שייפתח בשבוע הבא, קניון רמלה וראשונים בראשל"צ.

לקבוצת עזריאלי 12 קניונים: קניון אילון, קניון הנגב, קניון ירושלים (מלחה), קניון עזריאלי, קניון חולון, קניון הוד השרון, קניון מודיעין, קניון גבעתיים, קניון חיפה, הרצליה OUTLET, אור יהודה OUTLET.

פאר נדיר, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי: "קבוצת עזריאלי מביאה היום את חווית הצרכנות המתקדמת לצפון. בקניון הושקעו משאבים רבים, הקשורים בעיצוב, בנגישות, ובהבאת המותגים המובילים בישראל. קניון עכו עומד בכל הסטנדרטים הקפדניים ביותר של קבוצת עזריאלי ואנו מאמינים שהמבקרים יחושו את ההבדל האמיתי מול ההיצע הקיים באזור".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS