כלים

תחליף החלב החדש של "טבע ישראל" עולה על המדפים ברשתות הפארם והמזון במקביל לקמפיין ראשון - נוטרילון, עם שילוב הרכיבים הייחודי GOS/FOS נמצא מחקרית כתורם למערכת חיסון בריאה

קמפיין נוטרילון

"טבע ישראל" משיקה בימים אלה, את תחליף החלב החדש שלה בישראל – 'נוטרילון'. תחליף החלב עולה על המדפים ברשתות השופרסל ומגה קמעונאות ומצטרף לרשתות הפארם בהם המוצר נמכר מזה כחודש. בנוסף הגיעה החברה לסיכום על מכירת המוצר גם עם מרבית הרשתות המוגדרות כ"רשת רביעית".

במקביל לפריסת מוצרי נוטרילון על מדפי רשתות המזון והפארמים, יוצאת טבע בקמפיין לתחליף החלב החדש נוטרילון . הקמפיין יתמקד בעובדה כי נוטרילון הינו תחליף החלב לתינוקות מס' 1 באירופה, מבית נוטרישה, אשר מאות מיליוני תינוקות גדלים עליו כבר למעלה מ100 שנה. הקמפיין ילווה בסיסמא "הגנה מוכחת לתינוקך" המבוססת על שילוב הרכיבים הייחודי בנוטרילון, של אוליגוסכרידים מסוג scGOS/lcFOS אשר נמצאו מחקרית כתורמים למערכת חיסון בריאה .

"הרציונאל של האסטרטגיה הפירסומית", אומרת הדר מרחב-נאמן, מנהלת שיווק OTC ומוצרי צריכה בטבע ישראל, "הוא לדבר עם האימהות במקומות שהן אכן נמצאות בהם. ממחקרים שערכנו אנו יודעים כי האמהות בקהל היעד שלנו נמצאות באינטרנט אשר מהווה להם מקום ללימוד, התייעצות ותמיכה. המיקוד בפעילויות שאנו עומדים להעלות ברשת, יאפשרו לנו לדבר עם האמהות אחד על אחד ולהסביר להם את איכויות המוצר ויתרונותיו".

דן דניאלי, מנכ"ל הפארמה בטבע ישראל: עם כניסת נוטרילון לשוק תחליפי החלב בפריסה מלאה ובנראות יפה על המדפים, נפתחת בפני הצרכן הישראלי, אפשרות רחבה ומגוונת יותר לבחירה של תחליף חלב. הבטחנו לצרכן הישראלי לייצר דינמיקה של תחרות בשוק תחליפי החלב ואכן נעמוד בכך ונציע להורים בישראל מוצר איכותי ביותר ובמחיר הוגן, שאנו מעריכים שבשנים הבאות ישנה את פני קטגורית תחליפי חלב בישראל".

תרכובת המזון המתקדמת נוטרילון (NUTRILON), הינה מבית נוטרישה (NUTRICIA) מקבוצת דנונה, המשווקת תחליפי חלב למעלה מ- 100 שנה ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום תחליפי החלב, ומדורגת מספר 1 באירופה ומספר 2 בעולם כולו.

קו מוצרי נוטרילון, פותח על מנת לתרום למערכת חיסון בריאה ובהתאמה לצרכים התזונתיים של כל שלב בהתפתחות התינוק. נוטרילון מכיל שילוב רכיבים ייחודי של אוליגוסכרידים מסוג scGOS/lcFOS אשר נמצאו מחקרית כתורמים למערכת חיסון בריאה

הסיבים התזונתיים מסוג אוליגוסכרידים המצויים באופן טבעי בחלב אם, הינם רכיבים ייחודיים אשר מעודדים את צמיחה של חיידקים טובים במערכת העיכול. רמה בריאה של חיידקים טובים אלו עוזרת להילחם בחיידקים המזיקים ובכך תורמת לחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק, מבפנים. תהליך זה גםמאפשר לתינוק מרקם צואה רך ויציאות קלות יותר. כאמור, גם תחליפי החלב של נוטרילון, פותחו על מנת לתרום למערכת חיסון בריאה ומעניקים זאת באמצעות השילוב הייחודי של אוליגוסכרידים מסוג .scGOS/lcFOS

קו מוצרי נוטרילון, כולל תחליפי חלב בשלבים 1,2,3 אשר נמכרים במחיר הכרות של 34.99 ₪ לאריזת 400 גרם ו – 59.99 ₪ לאריזת 800 גרם. המוצרים נמכרים ברשתות השיווק והפארם הנבחרים.

מלבד המחיר לתקופת ההכרות, מאפשרת 'טבע ישראל' להורים ליהנות גם מתוכנית נאמנות "הגנה לאורך זמן" אשר עולה בקנה אחד עם הערך המוסף של המוצר המספק הגנה על התינוק לאורך זמן באמצעות חיזוק מערכת החיסון שלו ומאפשרת להורים שירכשו את המוצר כבר בתקופת ההכרות ויבחרו להמשיך עמו, להבטיח לעצמם את רכישת תחליף החלב המתקדם במחיר ההכרות למשך שנה שלמה

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS