בדיון שהתקיים היום בוועדה המחוזית חיפה, בירכה הועדה את תוכנית רשות מקרקעי ישראל  למפרץ החדשנות והודיעה כי תפנה למועצה הארצית לקידום עדכון הראיה התכנונית הכוללת בתכנית המתאר של מחוז חיפה.

קרא עוד...

ברוב המקרים מי שמעוניין לשכור דירה, מעדיף לשכור לטווח הארוך כדי להימנע ממעברי דירות לעיתים קרובות. אך קיימים כמה מצבים בחיים אשר בהם קיים צורך להשכרת דירה לפרק זמן קצר בלבד כמו לדוגמה לכמה חודשים.

קרא עוד...

מנהלים ובעלי עסקים, במיוחד במקרה של עסקים קטנים וחדשים יחסית, שואפים לצמצם את עלויות החברה בכל דרך אפשרית, או לפחות בכל דרך אשר לא תפגע בפעילות העסק ובסיכוייו להתפתח ולצמוח. בעוד אחת ההוצאות המרכזיות עבור עסקים רבים היא דמי השכירות שמשלם אותו בית עסק בעבור המשרדים מהם הוא פועל, רבים נוטים לנסות ולחפש את המקומות בהם ניתן לחסוך בעלויות של משרדים להשכרה. להלן כמה רעיונות כללים לדרך בה יכול כל עסק אשר פועל ממשרדים להשכרה בתל אביב, ירושלים, חיפה או כל אזור אחר בארץ לצמצם את עלויותיו 

קרא עוד...

רובי ונונו (רוברט ונונו) מסביר כי האמונים הרשמיים על איכות הסביבה וניקיון הרחובות, הם משרדי הממשלה והרשויות בישראל.
מייסדה של חברת איכות הסביבה ושירותי הניקיון, ר.ג.א, רובי (רוברט) ונונו, מסביר מדוע למרות התקציבים הגדולים שהולכים אל הנושאים החשובים האלו, החינוך קודם לכל: "ללא עבודה מאסיבית על חינוך הילדים לשמירה על איכות הסביבה מכל היבטיה, לא ננצח במלחמה היומית הזו ובוודאי נפסיד בתכנון לעתיד".

קרא עוד...

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, הבונה מאות יח"ד בשנה וניצבת היום לצד החברות המרכזיות בשוק הנדל"ן, בימים אלה בעיצומו של תהליך מיתוג מחדש ומשנה את שמה * ותיקרא מעתה: אורון נדל"ן

קרא עוד...