דירות אחרונות לאכלוס מיידי במסלול מותאם אישית! בפרויקט היוקרה "מנרב בשמורה" בסביוני דניה, חיפה. מחברת מנרב, נמסר כי באמצעות מבצע "דירה בהתאמה אישית" יקבלו הרוכשים החדשים בפרויקט היוקרה "מנרב בשמורה" במיקום שקט ברח' יהושע גלוברמן בסביוני דניה, את האפשרות להתאים את סגנון הדירה לצרכיהם האישיים. בואו להתרשם מהדירה והפרויקט לדוגמה, בריכת הזרמים, הסאונה, חדר הכושר המאובזר ועוד
מרגש לעשות ספורט מתחת לבית... מנרב בשמורה. סביוני דניה. כל היתרונות בבית אחד מושלם! לחיות גבוה מעל כולם, בלב שמורת טבע, מול נוף ים פנורמי וליהנות מחוויית מגורים מפנקת המשלבת דירות מעוצבות, לובי מפואר, מתחם ספא, חדר כושר, בריכת זרמים, מתחם מיני גולף, מועדון דיירים ומפרט פרימיום המגדיר מחדש את סטנדרט היוקרה של חיפה.

פרויקט "מנרב בשמורה" בסביוני דניה תוכנן מתוך השראה אורבנית מודרנית המשלבת קווים עיצוביים נקיים ועדכניים, לצד אווירה פסטורלית של נוף טבעי נדיר ביופיו. שני המגדלים בפרויקט שתוכנן ועוצב על ידי דני בסנוסוב, מוותיקי האדריכלים בחיפה, נמצאים בשלבי אכלוס, כאשר כל הפנטהאוזים המרשימים והמפנקים כבר נמכרו וכאמור, נותרו למכירה דירות אחרונות.

פרויקט היוקרה "מנרב בשמורה" מכיל 156 יח"ד, ב-2 מגדלים 20 קומות כל אחד, הוקם ע"י חברת מנרב במיקום שקט ברח' יהושע גלוברמן בסביוני דניה, כאשר תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות יוקרה של 5 חדרים ופנטהאוזים של 6 חדרים עם מפרט טכני מפואר ומפנק במיוחד. דירות 5 חדרים הם בגדלים של כ- 120-145 מ"ר עם מרפסות מרווחות בגודל של כ- 15-27 מ"ר. ההצלחה הגדולה של הפרויקט היוקרתי, באה לידי ביטוי גם במכירתן של כל דירות הפנטהאוז, בגודל של כ-235 מ"ר ומרפסות של כ- 80 מ"ר עם הנוף הכי יפה בישראל מראש הנקרה בצפון, מפרץ חיפה ועד חדרה ובעיצוב פנימי מותאם לרוכשים. ההיקף כספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ-390 מיליון ₪.

רקע:
קבוצת מנרב נוסדה בשנת 1969 על ידי מר אברהם קוזניצקי המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה. משנת 1983 נסחרת החברה בבורסה לניירות ערך בת"א.
החברה פועלת במישרין ובאמצעות חברות הקבוצה בארבעה תחומים עיקריים: עבודות ניהול הנדסי וביצוע עבודות בנייה בפרויקטי נדל"ן, ותשתית במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, ייזום פרויקטים לבנייה למגורים בארץ ובחו"ל, השכרה וניהול של נכסים מניבים לצרכי שימוש מסחרי, תעשייתי ולמשרדים ונחשבת לחלוצה בתחום הזכיינות בישראל: זכתה במכרז להקמה, תפעול ותחזוקה לתקופה של 25 שנה של פרויקט "עיר הב"הדים", וכן מפעילה מתקני טיהור שפכים בשיטת B.O.T בבאר שבע ובנמל התעופה בן גוריון

עיצוב משרד הוא דבר אשר דורש לא מעט השקעה. המשרד מהווה את סביבת העבודה של כל אדם, אך לא פעם הוא משמש גם עבור קבלת קהל. לכן, על מנת שהמשרד ימשוך אליו לקוחות מחד ומאידך, על מנת שהמשרד יהווה את סביבת העבודה הטובה הנוחה, האיכותית והטובה ביותר עבור העובד בו, הרי שיש צורך לעצב אותו בקפידה. בעיצוב משרד יש לשים דגש על מספר פרמטרים שונים.

קרא עוד...

לא מעט אנשים מחפשים אחר השקעה מניבה לכסף שלהם. בעוד שבעבר תכניות חיסכון בבנקים היוו אופציה טובה ואיכותית לצורך השקעה מניבה לכסף של משקיעים, הרי שכיום הריביות המוצעות על השקעה הכסף בתוכנית חיסכון הינן ריביות אפסיות. אחת האופציות הטובות ביותר עבור השקעה היא השקעה בענף הנדל"ן. ניתן למצוא לא מעט אופציות להשקעה בנדל"ן כיום, כאשר כל משקיע צריך למצוא את האופציה הטובה ביותר עבורו, לצורך השקעה רווחית

קרא עוד...

צילום: יח"צ

ביום ב' 20/3/2019 נחתם בבירה הסכם הגג האסטרטגי בין עיריית ירושלים למשרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל. בטקס שנערך באולם מועצת העיר ירושלים במעמד ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו, שר האוצר, משה כחלון, ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, שרת השיכון והבינוי יפעת שאשא ביטון ומנהל רשות מקרקעי ישראל, עדיאל שמרון.

קרא עוד...

עובדה היא כי תוחלת החיים של בני האדם בעולם רק הולכת ועולה בכל רגע וזאת ללא ספק בזכות ההתקדמות הבלתי פוסקת בתחומים רבים כמו מדע, רפואה וטכנולוגיה. אנחנו מגיעים לגיל מופלג יותר וכך גם איכות החיים בגיל השלישי הולכת ועולה. במקרים רבים קיימת התלבטות איך והיכן כדאי להעביר את השנים האלו על מנת ליהנות מתקופה זו ובמקביל לקבל מענה לצרכים אשר ייחודיים לגיל זה. מרבית האנשים מגיעים לנקודה בה הם מתקשים להמשיך לגור בביתם וזקוקים לפתרון.

קרא עוד...

הדמיה (ארי כהן אדריכלים)

מנהל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שמרון: "הרשות פועלת כל העת להגברת שיווק הקרקע לדיור עבור אזרחי ישראל. בין היתר, רשות מקרקעי ישראל מקדמת במרץ תכנון ושיווק הקרקעות המתפנות בזכות ירידת צה"ל לנגב. רמ"י אף מקדמת את המימון להעתקת מחנות צה"ל דרומה, על פי אבני דרך שנקבעו בינה ובין משרד הביטחון".

קרא עוד...

(צילום: חברת החשמל)

שכונה בת 750 יח"ד במחיר למשתכן  תוקם  על שטח ברמת החייל שחברת החשמל תחזיר לידי רשות מקרקעי ישראל. מדובר בהשבת נכס נוסף וחשוב אותו משיבה חח"י כחלק מיישומו של הסכם אסטרטגי שנחתם לפני כשנה להשבת  16 נכסים נבחרים לרמ"י

קרא עוד...