עולם הקבלנות והשיפוצים מלא בסכנות עבור העובדים ומשימות שעלולות להתפס כלא פשוטות כלל. עבור קבלני הבניין והשיפוצים הזקוקים להזמנת השכרת פיגומים מחיר יהיה אחד הפרמטרים החשובים אותו יקחו בחשבון לפני שהם מבצעים את הזמנת הפיגומים להם הם זקוקים בכדי להשלים את המשימה. זאת מכיוון שדווקא בתחום הבניין, המחיר בדרך כלל יעיד על איכות הפיגום וכן על החברה ממנה השכירו אותו.

קרא עוד...

רגע אחרי החתונה המרגשת, כאשר אתם רוצים לאפשר לעצמכם לבנות חיים, אתם מתחילים לחשוב על רכישת דירה ראשונה כאופציה ממשית. בדיוק כמו זוגות רבים אחרים, גם אתם רוצים לבצע את הרכישה של בית המגורים החדש שלכם, על הצד הטוב ביותר. לשם כך אתם נדרשים לבצע כמה וכמה תהליכים מקדימים, למציאת דירות למכירה. בכדי לעזור לכם, יצרנו לכם מדריך מקוצר שיכול לסייע לכם לעבור את התהליך במהירות ולמצוא את הבית המושלם לכם.

קרא עוד...

לאחר כ- 4 שנים של שיווק במסגרת מסלול מחיר למשתכן, הצטבר ניסיון ובוצעו מספר שינויים והתאמות של מסלול השיווק. בין היתר, כיום כלל מכרזי מחיר למשתכן משלבים תמהיל דירות במסגרתו, היזמים הזוכים בקרקע רשאים למכור שיעור גדול יותר של הדירות, כיחידות דיור בשוק החופשי. עובדות אלו וחלוף הזמן, כאמור, מחייבות ביצוע מספר התאמות נוספות וזאת כדי לשמור על עקרונות הצדק החלוקתי ועל הכוונה המקורית של תוכנית מחיר למשתכן, שביקשה להעניק הנחה מכובדת, אך מידתית, לזכאי מחיר למשתכן.

קרא עוד...

מחזור משכנתא: מה זה ואיך זה עובד?

״הלוואי שהייתי יכול לשנות את תנאי המשכנתא שלי״ – אם זו המשאלה שלכם, היא קלה מאוד למימוש. כל שעליכם לעשות זה להתחיל בהליך של מחזור משכנתא. מכאן הדרך לבחירה בתנאי משכנתא אחרים ונוחים יותר למצבכם הפיננסי הנוכחי – פשוטה ומהירה.

קרא עוד...

חברת החשמל סיימה לאחרונה לפנות את שטח תחנת הכוח הישנה באילת, ליד חוף הדקל, הסירה את כל המבנים והמתקנים במתחם והעבירה את הקרקע לטובת הציבור ותושבי אילת. מדובר באבן דרך משמעותית בהסדר הנכסים עליו חתמה החברה עם מדינת ישראל ורשות מקרקעי ישראל בינואר 2018 להסדר נכסיה של חברת החשמל לישראל בשטח המפונה יתוכנן אזור משולב מגורים, נופש ותעסוקה בהיקף של 400 יח"ד ו 400 חדרי מלון.

קרא עוד...

תמונה באדיבות בלפור ישראל.

הייצור ההמוני וההתקדמות הטכנולוגית שהחלו במהפכה התעשייתית במאה ה-18, העלו את איכות החיים באופן משמעותי ושיפרו את התשתיות השונות העומדות לרשות הציבור. אלא שלהישגים אלו היה גם מחיר שרק בעשרות השנים האחרונות אנחנו מתחילים להבין את היקפו. פעולתן של התעשיות השונות הובילה לפגיעה קשה בסביבה, וכפועל יוצא, קרקעות רבות הפכו למזוהמות ולא ראויות לשימוש. אם בתחילה לא היתה מודעות לנושא, הרי שכיום כבר ברור כי זיהום קרקע הוא עניין חמור שיש לטפל בו ללא דיחוי.

קרא עוד...