אחד הנושאים שתמיד היו ותמיד יהיו חמים בסדר היום הוא נושא הנדל"ן. בכל שנה עולות הזדמנויות חדשות להשקיע בנדל"ן ויזמים חדשים רבים נכנסים לתמונה. למעשה, גם אתם או בני משפחתכם ככל הנראה כבר משקיעים בנדל"ן או מעוניינים להשקיע בנדל"ן. תחום זה טומן בחובו הגדרות וערכים רבים שלא כולם מוכרים לנו. כך למשל נדלן יד 2 שכן חשוב להבין את המשמעות הבסיסית שלו אבל גם להכיר ביתרונות הרבים, במאפיינים השונים ובפרטים נוספים לפני שאנו רוכשים נכס יד שנייה.

קרא עוד...

חברת י. שטרן ושות' אשר בבעלותם של המנכ"לים המשותפים אמנון ואסף שטרן, השותפה כיום בהקמת פרויקטים רבים ברחבי הארץ - מסחריים, תעשייתיים, ופרויקטים למגורים, נבחרה ע"י "אמות  השקעות" "שופרסל און - ליין" מקבוצת שופרסל  להקמת מרכז לוגיסטי רובוטי בשטח של כ- 37000 מ"ר במודיעין, שיכלול  גם בניית משרדים, ב-7 קומות לצורך מנהלה, כ- 14,000 מ"ר, ו-2 קומות חניון תת קרקעי. עפ"י התכנון, ההיקף הכספי של עבודות ההקמה של הפרויקט נאמד בכ- 98 מיליון ₪. משרדיה הראשיים של חברת י. שטרן ושות' ממוקמים ביקנעם

מחברת י. שטרן ושות', נמסר עוד כי, ביצוע עבודות ההקמה של בניין המשרדים שהחלו לפני עבודות ההקמה יימשכו כ-18 חודשים. אדריכל - גיורא הלוי. קונסטרוקטור ומהנדס - משרד יוסי שירן מחיפה.

חברת י. שטרן ושות' שותפה כיום כחברה מבצעת להקמת 1736 יח"ד בכ-16 פרויקטים שונים למגורים הממוקמים במקומות שונים בארץ כגון: ירושלים, מודיעין עילית, הרצליה, קרית מלאכי, חריש, אור עקיבא, קרית ים, נהריה ועוד. ההיקף הכספי הכולל של הפרויקטים השונים עולה על מיליארד ₪.

חברת י. שטרן ושות' בע"מ, מרחיבה את פעילותה ושותפה לתנופת הבנייה של יחידות הדיור בארץ.

רקע:
"שטרן. מוניטין שבונים עליו". חברת י. שטרן ושות' בע"מ, שבבעלותם של המנכ"לים המשותפים אמנון ואסף שטרן, נוסדה בשנת 1979 והיא נמנית על החברות המובילות והמוכרות בענף הבנייה בישראל. החברה שותפה לפרויקטים ציבוריים, מסחריים ותעשייתיים. בנוסף, החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום המסחר והמשרדים בארץ ובחו"ל. המחויבות של החברה לאיכות, שירות ואמינות זיכתה אותה בהערכה רבה בענף ובמוניטין רב.

למגר את תופעת האגרנות מן היסוד

תופעה מדאיגה שהפכה למגפה בקרב חלק מן האוכלוסייה היא תופעה של אגרנות כפייתית. האדם קם בבוקר וצד מן הרחוב רהיטים לא שמישים, חלקם שבורים או הרוסים, בגדים שאין בהם שימוש, חפצי נוי מיותרים, גרוטאות ופסולת שתירקב ותשפיע על הסביבה הפיזית של האגרן. הוא מגיע לביתו עם אותם החפצים שנערמים לערמה מדאיגה, תופסים את המחסן, את החדרים, משפיעים על הסביבה לרעה – מלכלכים, גורמים למחלות, מזמינים מזיקים כמו חרקים ועכברים, שישו ושמחו לכולם – אפשר לומר.

קרא עוד...

העיר הגדולה של מישיגן, חוותה משבר כלכלי לפני כעשור, אך כעת, ניתן לחזות בפריחה נדל"נית מחודשת, בעיר שפעם כונתה "העיר האפורה". שמעון אייזנברג, מנכ"ל קבוצת חברת רילטי אקזקיוטיב, מציג את היתרונות של דטרויט

קרא עוד...

דירה להשקעה

השקעה בנדל"ן היא תמיד נבונה ויכולה להוביל להצלחה אך החוכמה האמיתית היא לדעת היכן להשקיע מבחינת סוג הנכס והמיקום שלו. נכון לשני העשורים האחרונים, העיר שהכי משתלם להשקיע בה בישראל זו תל אביב.

קרא עוד...

הרבה פעמים אנחנו יכולים לקרוא מאמרים ומדריכים כיצד נכון לקנות דירה. מאמרים ומדריכים אלו מבקשים לספק לנו מידע, עם מי נכון לעבוד לפני שאנחנו ניגשים לקנות דירה חדשה, איזו דירה יכולה להתאים לנו, כיצד אנחנו בוחרים את האזור בו נכון מבחינתנו לקנות דירה, כמה נכון לנו לשלם עליה, איך אנחנו צריכים לשלם עליה ועוד.

קרא עוד...

קידוח יהלום הוא שיטה פופולרית מאוד של קידוח שמאפשרת עבודה מדויקת מאוד ונקייה. השיטה הזו היא השיטה המושלמת שנותנת מענה להרבה מהצרכים והדרישות בתעשיית הבנייה ומקדחי יהלום הם אחד הכלים המגוונים והאמינים ביותר לעבודה.

קרא עוד...