כמו רבים וטובים מבני השכבות העמידות של ישראל, גם אתם צברתם סכומי כספים נכבדים בשנים האחרונות, אותם אתם רוצים לנתב לכדי השקעה מניבה ורווחית. ואולם, מתוך היכרות עם שוק הנדל"ן הישראלי, ברור לכל משקיע מתחיל שקשה מאוד להגיע לכדי הצלחות מסחררות ללא השקעות כספים עצומות בארץ. בדיוק מסיבה זו, הבחירה הטבעית של משקיעים רבים היא לפנות למסלולי השקעות נדל"ן בפורטוגל. אבל אם אתם רוצים להפוך את תהליך ההשקעה למעולה, חשוב להכיר קצת את השוק המקומי ולקחת החלטות בצורה הגיונית ועל בסיס מידע מהימן ומדויק.

קרא עוד...

בניה מתקדמת

אם אתם לא עוסקים בבניה או בנדל"ן אולי לא נתקלתם עדיין במונח "בניה קלה" (או "בניה מתקדמת" כמו שיש כאלו שקוראים לסוג בניה זו) אבל אם אתם מחפשים לבנות בית אז בוודאי יצא לכם להיתקל בצמד המילים הללו.

קרא עוד...

אם אתם נאלצים לכסות את האף שלכם בכל פעם שאתם עוברים בחדר המדרגות, סימן שמצב הביוב הוא בכי רע. ריח רע ומי ביוב הנוזלים מתוך הצנרת מעידים על סתימת ביוב, ועליכם להזמין שירותי אינסטלציה מקצועיים. זכרו שבכל רגע נתון חייכם וחיי אחרים הגרים באותו האזור נמצאים בסכנה. מערכת ביוב לקויה היא נזק תברואתי ודרך להפיץ מחלות.

קרא עוד...

מספר חודשים בלבד אחרי שיצאה קבוצת מנוס לדרך עם השקת פרויקט 'נופי בראשית ' היוקרתי באילת, זכתה לאחרונה הקבוצה במכרז לרכישתם של 7 מגרשים נוספים סמוכים ברובע 11 של שכונת שחמון, ועליהם תבנה הקבוצה 91יח"ד נוספות, שיוקמו בסמיכות לפרויקט 'נופי בראשית' שמציע חוויית מגורים ייחודית בעיר, וימשיכו את הקו העיצובי של הפרויקט היוקרתי.

קרא עוד...

עדיאל שמרון, מנהל רשות מקרקעי ישראל

רשות מקרקעי ישראל מודיעה כי היא דוחה זו הפעם השנייה את מועדי התשלום המגיעים לה. התשלומים הקבועים בשוברי התשלום שחלקם הונפקו כבר לפני מספר חודשים, נדחים עד ל 21.5.2020 ללא תוספת הצמדה וריבית, ומבלי שדחיית התשלום כשלעצמה תחשב איחור ו/או הפרה של תנאי העסקה ו/או תנאי המכרז

קרא עוד...

יוחנן הוניג. צילום: רותם יצהרי

הקורונה הושיבה את האנושות בבית. הווירוס הארור הזה גרם לנו להמיר את כל השעות שלנו במשרד, בקניון, בכביש, בבתי קפה ומסעדות, לישיבה בתוך הבית. אני לא חושב שזו השגרת חיים שהולכת להישאר אחרי הקורונה. אבל בדבר אחד אני בטוח, שזה ישנה את ההסתכלות של האנושות על ביתם. אני יכול לשער שהרבה יושבים בביתם ומסתכלים על החלוקה של החדרים, על העיצוב הכללי, על כל מיני דברים בבית שאם היו עשויים אחרת, היה זה יותר נוח, יותר פונקציונאלי ונעים

קרא עוד...