טרנד חדש: משחקי פייסבוק לתירגון לקראת הבחינה הפסיכומטרית 

אחד הדברים שקובעים את ההצלחה של תלמיד בפסיכומטרי הוא מידת התרגול. לאחר שמכוני פסיכומטרי עברו מלהעמיס על התלמידים ספרים עבי כרס, שיעורי בית ומטלות, להצגת החומר באמצעות מצגות וסרטונים,  במטרה לדרבן אותם ללמידה, EZ Way פסיכומטרי החליטו לקחת את אופני הלימוד לדור השלישי ולעודד למידה באמצעות משחקי מחשב אינטרקטיביים.  בימים האחרונים מועברת ברשת הפייסבוק אפליקציה שפותחה על ידי EZ Way וזוכה לפופולאריות רבה.

באפליקציה זו המשתמשים יכולים להתחרות בחבריהם באמצעות מענה מהיר ונכון על שאלות אמריקאיות מתחום אוצר המילים וכן יוכלו לזכות בתשואות הקהל בעבור תשובות נכונות. עיצוב האפליקציה נעשה בהשראת השאיפות האקדמיות של נבחני הפסיכומטרי – ככל שהציון המושג גבוה יותר הדמות המופיעה על המסך הופכת בהדרגה מחייל, לחייל משוחרר, סטודנט, אדריכל, עו"ד ואף רופא. באפליקציה ניתן לשחק בכתובת http://apps.facebook.com/eztesting?ref=nf

אפליקציות נוספות המסייעות ללומדים לפסיכומטרי ניתן למצוא באתר האינטרנט של EZ Way פסיכומטרי בכתובת http://www.ezway.co.il/64906/free-test . אפליקציות אלו, הכוללות משחקי תפקידים, קרבות לחימה ומשחקי טריוויה מסייעות לתלמידים ללמוד את החומר, להעשיר את חווית הלמידה ולעודד אותם להתאמן למבחן. האפליקציות מאפשרות לתחרותיים שבחבורה להתחרות מול גולשים אחרים ומדרבנות אותם להצליח אף יותר.  ב-EZ Way פסיכומטרי מציינים כי חלק מהאפליקציות הללו פתוחות לא רק לסטודנטים שלהם, אלא לכל תלמיד פסיכומטרי המעוניין להתנסות בחוויית הלמידה הייחודית הזו.

פיתוח האפליקציות הוא חלק משיטת העבודה של EZ Way פסיכומטרי שמתמחה בהחדרת טכנולוגיות וטכניקות חדשות ללימוד לפסיכומטרי. החברה משתמשת בעזרים ויזואליים כגון סרטונים, מצגות, משחקים אינטראקטיביים וסיפורים להעברת החומר, מתוך אמונה שקליטה של חומר בצורה חווייתית הופכת את הלמידה לאפקטיבית וקלה יותר.

"קבוצת הגיל הלומדת לפסיכומטרי מבלה את זמנה הפנוי ברשת. בכדי לעודד אותם ללמוד דברים שנתפסים כמשעממים ומייגעים כגון אוצר מילים, החלטנו לפנות למדיות המוכרות להם ולהפוך את חווית הלמידה למעניינת וחווייתית." מסביר עו"ד אהוד צלטנר, מנכ"ל Ez Way פסיכומטרי. "הקמנו מחלקת תכנות בתוך החברה כדי להוביל בשימוש בטכנולוגיה בהוראה. מערכת הלמידה המקוונת שלנו לא רק שמדרבנת תלמידים לתרגל יותר, היא גם יודעת לאתר את נקודות התורפה של התלמיד ויחד עם המדריך להכווין אותו ללימוד נכון ויעיל יותר".