חברת "אביבי מטבחים" תפתח מפעל חדש במושב "בני דרום"; המפעל עתיד לספק עבודה באזור הדרום ללמעלה מ-200 משפחות

כלים

חדשות טובות לתושבי הדרום: חברת "אביבי מטבחים" מקימה מפעל חדש במושב "בני דרום", שעתיד להעסיק ולפרנס למעלה מ-200 משפחות.

בשבוע שעבר התקיים טקס הנחת אבן פינה במעמד ראש המועצה האיזורית חבל יבנה, אליעזר ביננפלד.

המפעל החדש ישתרע על שטח של כ-10 דונם, ועתיד להיות אחד מהמפעלים הגדולים והחדישים בארץ בתחום המטבחים, שביכולתו להכפיל את תפוקת הייצור הקיימת ובו יוקם המרכז הלוגיסטי של החברה.

המפעל יצויד במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם שיאפשר לחברה להמשיך ולשמור על רמת הגימור הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים (Iso 9001), שימוש בחומרי גלם ופירזול איכותיים, תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה.

חברת "אביבי מטבחים" הוקמה בשנת 95׳ על ידי יצחק אביבי, שעוסק בתחום משנת 67׳. כיום ממוקמת החברה בין 4 החברות הגדולות בארץ בתחום המטבחים, ומייצרת כ 300 מטבחים כל חודש. לאביבי מטבחים 3 אולמות תצוגה (בראשל"צ, ר"ג וכרמיאל) ובחודשים הקרובים תשיק אולם תצוגה נוסף בהרצלייה פיתוח. כמו כן לחברה 2 מפעלי ייצור (בחולון ובכרמיאל). החברה מעסיקה למעלה מ-150 עובדים.

יצחק אביבי, מנכ"ל ובעלי "אביבי מטבחים": "האתגר של האתמול, הוא הבסיס להישגי המחר. עיסוקי והשקעתי בחברה, הם מתוך אמונה ברעיון, ביכולות המוצר ובאופק אין סופי שנוכל להגיע אליו ביחד, ובכך לתרום לאזור, לקהילה ולמדינת ישראל"

אליעזר ביננפלד, ראש המועצה האזורית חבל יבנה: "אני רוצה לברך בשמי ובשם המועצה האזורית חבל יבנה ותושביה על הקמת המפעל החדש שעתיד לפרנס כ-200 משפחות. תרומתכם לכלכלת האזור ולמדינה בכלל חשובה מאין כמותה ואני מאחל לכל העוסקים בדבר בהצלחה"

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS