מפלגות

(הדופק הפוליטי)
תמונות מכינוס: 'עושים שלום אזורי בטוח"

בכינוס: 'עושים שלום אזורי בטוח" - הסדרי הבטחון במצב של הסכם אזורי - התקיים דיון שקיימו ח"כ מרב מיכאלי וח"כ יעקב פרי, יו"רים שותפים בשדולה לשת"פ אזורי בשיתוף עם מכון המחקר INSS. בכינוס אמר, ראש המוסד לשעבר, תמיר פדרו: "לשיתוף פעולה החשאי הקיים יש חשיבות רבה אך הוא לאמקדם דבר בהקשר האזורי ובמתן לגיטימציה לקיומה של מדינת ישראל."

(הדופק הפוליטי)
חה"כ דב חנין

חה״כ דב חנין טען כי האנטישמיות בארה״ב זוכה לגיבוי של טראמפ ונתניהו - בדיון על התגברות האנטישמיות בארה״ב בוועדת הקליטה והעלייה, אמר ח״כ דב חנין: ״במרכז החדר הזה יש פיל, ושמו הנשיא דונלד טראמפ״ - דבריו עוררו סערה: יו"ר הוועדה, ח״כ נגוסה דרש מחנין לחזור בו מדבריו, וח"כ עליזה לביא טענה כי ״אסור לנו לתקוף את נשיא ארה״ב״

(הדופק הפוליטי)

ציפי ליבני: 'הדבר הראשון שחשבתי השבוע כששמעתי שהעצרת לזכר יצחק רבין בוטלה מחוסר מימון היה המשפט של לאה רבין אחרי הרצח - "חבל שלא באתם אז"'.

(הדופק הפוליטי)

נאדיה חילו שכיהנה כחברה בכנסת ה-17 מטעם מפלגת העבודה הכריזה כי תתמודד על מקום ברשימה הארצית של המפלגה לכנסת הבאה

(בארץ)

יו"ר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בעבר עו"ד ערן חרמוני הכריז כי יתמודד על מקום ברשימת המפלגה לכנסת הבאה

חרמוני (32(, נשוי, בוגר תואר ראשון במשפטים וממשל במרכז הבינתחומי בהרצליה, החל את דרכו במפלגה כנער ובגיל 17, נבחר ליו"ר הארצי של "נוער העבודה", עם סיום שירותו הצבאי כלוחם בחיל ההנדסה הקרבית, חזר חרמוני לעשייה הציבורית והוביל בשנת 2003 ביחד עם חברים נוספים מצעירי המפלגה שביתת רעב שנמשכה 16 ימים, מול משרד ראש הממשלה, במחאה על הגזירות הכלכליות שהובלו על ידי אריאל שרון ושר האוצר דאז, בנימין נתניהו.

בשנת 2004 נבחר לראשות "המשמרת הצעירה" הארצית של מפלגת העבודה וכיהן בתפקיד 4 שנים. עם סיום לימודיו החל לעבוד כעו"ד שכיר במשרד פרטי, שם צבר ניסיון משפטי רב, בין היתר בייצוג מספר עתירות חברתיות חשובות בבג"צ דוגמת העתירה ליישום תכנית החומש בנושא קליטתם של עולי אתיופיה. . בימים אלה משמש חרמוני כיועץ המשפטי של קרן בית ברל וכמזכיר סניף מפלגת העבודה במודיעין-מכבים-רעות.

: "עם היבחרי לכנסת ישראל, אפעל לביטול חוק ההסדרים ולצמצום כוחם של פקידי האוצר, המכתיבים מדיניות ניאו-ליברלית קיצונית שאינה מתחשבת בבחירותיהם הדמוקרטיות של אזרחי ישראל. כמו כן אעשה ככל יכולתי להחזרת הנושא המדיני למקום מרכזי בסדר יומה של המפלגה ובנוסף, בכוונתי לקדם תכנית לדיור בר השגה אותה יזמתי וכן להיאבק בגילויי גזענות ואפליה פסולה, שלצערי הפכו לאחת מבעיותיה הבוערות של מדינת ישראל.

alt