מלחמות הקנאביס

(הופעות ואירועים)
תום וגנר, מחבר רב המכר "מלחמות הקנאביס". צילום: אופיר גפקוביץ

הרצאות רבות מביאות עמן את סיפור חייהם של המרצים והמרצות; יש שעטופות ברגעים מלאי השראה, יש שמתמקדות בנקודות ציון בהן התחולל שינוי דרמטי בחיי המרצה או בשינויים ופיתוחים מקצועיים, ויש שנועדו לגבש בקרב קהל המאזינים נקודת מבט חדשה. בהרצאתו של תום וגנר, זוכה מדליית הזהב בפרס הספרים הבינלאומי היוקרתי Global Books Awards על ספרו "מלחמות הקנאביס", שלובים המרכיבים השונים זה בזה, ויחד יוצרים תוכן וידע מעשיר, מלמד ומרתק.

(ספרות)
Cannabis Wars

רב המכר הישראלי "מלחמות הקנאביס", שתורגם לאחרונה לאנגלית ויצא במהדורה בינלאומית, הוכרז כזוכה במדליית הזהב בפרס הספרים העולמי היוקרתי, ה Global Books Award, בקטגורית הבריאות. הספר, המתעד סיפורים אמיתיים של מטפלים ומטופלים בקנאביס רפואי בישראל, זכה לעניין עולמי לאחר שנחסם לפרסום בפייסבוק ובאינסטגרם. מחבר הספר, תום וגנר, פנה בתחילת החודש במכתב אזהרה ל META (מפעילת פייסבוק ואינסטגרם) בו הוא מזהיר כי אם לא יתאפשר לו לפרסם בחופשיות הוא יגיש תביעה לבית המשפט

(בארץ)
תום וגנר עם הספר "מלחמות הקנאביס", צילום: אופיר גפקוביץ

הספר הישראלי "מלחמות הקנאביס" אותו כתב איש התקשורת תום וגנר, הפך לאחרונה לרב מכר ואף מועמד לפרס בינלאומי חשוב, ה Global Books Award – אבל נחסם לפרסום בפייסבוק ובאינסטגרם. היום פנה וגנר, באמצעות עורך דינו אלדד אהרוני, במכתב אזהרה ל META (מפעילת פייסבוק ואינסטגרם) בו הוא מזהיר כי אם לא יתאפשר לו לפרסם בחופשיות הוא יגיש תביעה לבית המשפט

(ספרות)
מלחמות הקנאביס – סיפורים על ייסורים ותקווה

1. כי "מלחמות הקנאביס" הוא פשוט ספר טוב. וזה רק רובד אחד בעניין.

2. כי מלחמות הקנאביס הוא ספר שהמערכת לא רוצה שתיקראו. זהו הספר שאסור להגיד את שמו. פשוטו כמשמעו. שום פלטפורמה לא מוכנה לפרסם אותו. הם מפחדים.

3. כי "מלחמות הקנאביס" היא מלחמה על החיים שלנו. לא פחות. מי שלא סובל בעצמו, מכיר אדם שסובל. סביר להניח שקנאביס יכול לעזור ישירות לכם או למישהו ממעגל ראשון. כבר ממחר בבוקר. זה ספר על תרופה אמיתית, שהוכחה מדעית כיעילה לעשרות מצבים רפואיים, שנמנעת ביודעין כל יום מאיתנו ומאהובינו.