open_dayמפגשים אישיים עם ראשי חוגים ופטור מדמי הרשמה ביום פתוח במכללה האקדמית צפת: 5 באוגוסט 2010, 13:00-18:00. הצלחתו של היום הפתוח האחרון במכללה האקדמית צפת, בעקבותיו נרשמו עשרות סטודנטים ללימודים, הביאה לקיומו של יום פתוח נוסף שיערך ב-5 לאוגוסט 2010.

כלים

במהלך היום יוכלו מועמדים להיפגש לראיונות אישיים עם ראשי החוגים,והנרשמים יזכו לפטור מדמי הרשמה בשווי של מאות שקלים. "היום הפתוח – כשמו כן הוא: המכללה פותחת את שעריה למעוניינים לתהות על קנקנה ואולי לטעום ממנו...", ציין נשיא המכללה, פרופ' אהרן קלרמן.

במהלך היום הפתוח יוצגו למועמדים שש תוכניות לימוד עצמאיות לתואר ראשון בשכר לימוד אוניברסיטאי, במשפטים, מדעי ההתנהגות, עבודה סוציאלית, סיעוד, ספרות אמנות ומוסיקה, ופיזיותרפיה. תוכניות הלימוד מאפשרות השתלבות במקצועות נדרשים במשק הישראלי ותעסוקה במגוון השירותים החברתיים, הממלכתיים והפרטיים בישראל.

כמו כן, יוצגו מסלולי לימוד מטעם אוניברסיטת בר-אילן בהם: מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון רב תחומי, המותאמים לסטודנטים עובדים ומסלולים אטרקטיביים אחרים, כחינוך מיוחד, אקדמיזציה למורות וגננות, תכניות מיוחדות למגזר הדתי לאומי, תעודת הוראה ועוד. צוות המכללה יציג גם מגוון הטבות, מלגות לזכאים ומעונות.

"היום הפתוח יערך הפעם במתכונת ייחודית במהלכו יתקיימו פגישות הכוונה וייעוץ אישיות עם ראשי החוגים, סגל המרצים והיועצים המקצועיים של מסלולי הלימוד השונים לתואר ראשון. הכול במטרה להקל על הפונים ולקצר תהליכים. בשונה ממוסדות אקדמיים אחרים בחרנו אסטרטגית, לשים את הדגש לא על הופעות של אמנים והפנינג, אלא על אווירה סולידית ועניינית שמטרתה להציג את מלוא המידע, ההכוונה והסיוע האקדמי לפונים" מסרה יאנה מלניק, מנהלת שיווק ופרסום במכללה והוסיפה, כי במהלך היום יוכלו המועמדים לסייר בקמפוס או להתרווח בפינות ישיבה מרגיעות, להתכבד בכיבוד עשיר שיוצע בחינם, וליהנות ממוסיקה טובה שתתנגן כל היום.

ייעוץ מתאים יינתן גם במכינות הקדם-אקדמיות לתוכניות העצמאיות, למבקשים ללמוד במכינה לשיפור בגרויות, הכנה לפסיכומטרי ועוד. לאור הצלחה קודמת, החלו מועמדים ממרכז הארץ לשריין לעצמם מקומות בהסעות שיועמדו לרשותם ביום הפתוח מתל אביב, חיפה, והפעם גם מירושלים.

"היום הפתוח משמש כלי הכוונה לאחת ההחלטות החשובות בחייו של אדם בוגר. החלטה הנוגעת לא רק היכן יבלה בשנים הקרובות אלא החלטה עליה מושתת עתידו המקצועי והאישי. אנחנו במכללה האקדמית צפת נערכים בהתאם לכוון את הסטודנטים לרכוש תואר שהוא גם מקצוע לחיים" אמר שמואל הר נוי, מנכ"ל המכללה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…