בישיבת סיעת הליכוד היום אמר השר מיכאל איתן כי: "עלינו להכיר בעובדה שבצד ההצלחה הכלכלית של הממשלה יש גם צורך בתיקונים שיבטאו צדק חברתי." שר החינוך, גדעון סער, הציע להוביל בנייה של מעונות סטודנטים בהיקפים משמעותיים בשיטת הBOT

בישיבת סיעת הליכוד היום אמר השר מיכאל איתן כי: "עלינו להכיר בעובדה שבצד ההצלחה הכלכלית של הממשלה יש גם צורך בתיקונים שיבטאו צדק חברתי. את הבעיות בשוק הדיור ירשנו ממשלות קודמות, אך כעת פתרונן באחריותנו.

המאמץ במסע האלונקות הוא מאמץ משותף של הממשלה והאזרחים. אם רוצים שנצליח במסע הזה, יש לדעת שהדבר מחייב הדברות ושיתוף פעולה עם הציבור גם בקביעת הדרך והמסלול. הגשתי לראש הממשלה תוכנית להדברות עם הציבור ונציגי המחאה בכל רחבי הארץ ואני מקווה כי ראש הממשלה ירים את הכפפה ויאפשר להניע את המהלך".

בישיבת סיעת הליכוד הציע שר החינוך, גדעון סער, להוביל בנייה של מעונות סטודנטים בהיקפים משמעותיים בשיטת הBOT. השר סער אמר, כי בלא מעט מוסדות להשכלה גבוהה יש קרקע זמינה ועם סיוע כספי מסוים ניתן יהיה להתניע מהלך משמעותי.

מהלך כזה ישחרר דירות רבות, שסטודנטים משכירים בהיעדר מלאי דירות במעונות הסטודנטים. שר החינוך הנחה את מנכ"ל מל"ג- ות"ת, משה ויגדור, להעביר לרה"מ ולשר האוצר מסמך המפרט את הרעיון.