עו"ד עמיר שקד (צילום: רשות מקרקעי ישראל)

עו"ד עמיר שקד, ששימש כסגן היועץ המשפטי ברשות מקרקעי ישראל, מונה אתמול ליושב ראש הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה במחוז ירושלים. מינויו של עו"ד שקד בא בעקבות המלצתו של שר האוצר משה כחלון ולאחר שעו"ד שקד היה בין שני המועמדים הסופיים שהומלצו פה אחד לתפקיד ע"י ועדת האיתור. עו"ד שקד יכהן בתפקיד החל מיום 22 ביולי 2018 למשך 4 שנים עם אפשרות להארכה בשנתיים נוספות

קרא עוד...

עו"ד רחל תורג'מן

רשות מקרקעי ישראל ועיריית תל אביב יפו בחרו בעו"ד רחל תורג'מן לתפקיד יו"ר מינהלת "נס גויים" לתכנון קידום ופיתוח שכונת מגורים חדשה בת כ1600  יחידות דיור חדשות בתל אביב.

קרא עוד...

צילום: פבל טולצינסקי

חן ספנקו מונתה לממונה על קידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בחברת נמל אשדוד - חברת נמל אשדוד הודיעה על מינויה של חן ספנקו לממונה על קידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בחברת נמל אשדוד.

קרא עוד...

אילן טבת סמנכ״ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת רד. צילום: יח"צ

חברת רד, ספקית גלובלית של פתרונות Telecom Access. טבת יצטרף עם המינוי החדש לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. אילן טבת (48) מונה לסמנכ״ל השיווק והפיתוח העסקי בחברת רד, ספקית גלובלית של פתרונות Telecom Access. טבת יצטרף עם המינוי החדש לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. בתפקידו הקודם ברד שימש טבת כמנהל חטיבת ספקי התקשורת.

קרא עוד...

אורי גבע, צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה. אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה בהתאחדות התעשיינים. במסגרת תפקידו החדש, יירכז ויינהל גבע מספר תחומים תחת אחריותו.

קרא עוד...

רעות קינן. צילום: אסף שילה - ישראל סאן

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: עו"ד רעות קינן מונתה לסמנכ"ל קשרי ממשל. מנכ"ל התאחדות התעשיינים, רובי גינל, מינה אמש (ב') את עו"ד רעות קינן, לסמנכ"ל קשרי ממשל בהתאחדות התעשיינים.

קרא עוד...

ענבל נישליס. צילום- ראובן כהן

ענבל נישליס, ששימשה בעבר כמאמנת בכירה בענף ההתעמלות האמנותית ואף שימשה כשופטת בכירה בארץ ובחו"ל, מונתה ע"י אגודת ידידי המרכז הרפואי בני ציון ליו"ר החדשה ותיכנס בימים אלה לתפקידה במקומו של דן ארנון, שסיים קדנציה של 4 שנים. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, ברך את ענבל נישליס ואמר, "אני סמוך ובטוח שענבל נישליס תצליח בפעילותה ותביא את אגודת הידידים למקומות חדשים וראויים". ד"ר רופא, הודה לדן ארנון על מסירותו ופעילותו הרבה ואמר, "הייתה לי זכות גדולה להכיר אדם משכמו ומעלה"

קרא עוד...