כלים

אתם בטח מכירים את אתרי התיירות הגדולים בענף: Expedia. Kayak. Orbitz. Priceline. Travelocity. כולם מצוינים, אך אפשר להבין למה אפשר להתבלבל ביניהם ולא להבין מי באמת הכי זול באותו רגע ?

אני יאיר, הבעלים של אתר טיולים נט, התחלתי את מסעי עם מספר שאלות פשוטות: איך יש כל כך הרבה אתרים שונים? איפה האתר הכי מגניב? ועל איזה מהם יש את העסקאות הטובות ביותר?

אחרי שלמדתי וחקרתי את הנושא החלטתי לעזור לכל אלה שמחפשים חופשות ולינה בישראל ובחו"ל ולחסוך אלפי שקלים בחופשה אחת. אני מוכן לעזור לכם לתכנן את הבריחה\החופשה שלך ולחפש את אתר הנסיעות המקוון הטוב ביותר עבור החלום שלכם לטיול.

שאלות שנשאלות

האם ידעת כי, מתחת לכל אחד מהקבוצות הגדולות יש עשרות אתרי משנה. כך שכמות האתרים שלהם מגיע ל-100 ? ואתה עוד חשבת ששלך הוא הכי זול!!

כולם מבטיחים לך את המחיר הכי זול ובמידה ותמצא יותר תקבל..... האם עשית בדיקה אחרי ששילמת?

האם אתה יודע שלכל אתר או סוכן יש כמות מוגבלת של מלונות ושהוא אינו יכול לתת לך את כל המלונות באותו עיר?

איך תמצא את האתר\המלון הכי זול באותו רגע?

האם יש לך את הזמן לחפש בכל האתרים\המלונות?

האם יצאת מבולבל מהמידע הרב?

האם אתה מספיק שולט בחומר?

-

הפתרון שהצלחתי להעמיד לרשותכם ויכול לעזור בהשוואות מחירים אובייקטיביים ללא העדפה (ללא חסויות, פרסומות וחלונות קופצים) בתחום השכרת הרכב, הטיסות והלינה הוא אתר חדש בהשוואות און ליין עם שותף עסקי שמרכז את כל המיידע בתחום הלינות

שמו בישראל וגם בכל העולם http://www.hotels-seeker.com

וגם באתר הפייסבוק http://www.facebook.com/hotels.seeker .

האתר המוצע איננו אתר הזמנות אלא משמש אך ורק כמנוע השוואת מחירי לינה

השיטה: האתר סורק אונליין את כל אתרי ההזמנות בעולם, לפי מדינה, עיר, ואו שם הלינה, תאריך, כוכבים, מרחק ממרכז העיר, שרותי תיירות, טווח מחירים, פופולאריות ועוד. המחירים נכונים לאותה דקה.

על מנת למנוע ביקורות מסחריות וספאם מזויפות, לכל מקום לינה יש סקירה של אתרי חוות דעת מאתרי הנסיעות הגדולים שבהם הזינו לקוחות את דעתם אחרי ששילמו ועשו צ'ק אוט מהמלון ולכן מובטח שמי שרשם את חוות דעתו אכן שהה במלון . כתוצאה מכך שמשכללים את כמות האתרים שבהם יש חוות דעת, רמת האמינות הסטטיסטית של אתר השוואות המחירים גבוהה ביותר.

במאגר הגדול ברשת האינטרנט כ-255,000 מקומות לינה, ב-220 מדינות, 121,278 יעדים בכל העולם. סה"כ 2,360,426 דילים למלונות. (הנתונים נכונים ל -03.2012 ) והם מקיפים את כל המידע מכל אתרי ההזמנות.

הערות חשובות

1. לקרוא את כל האותיות הקטנות . לפני כל הזמנה.

2. יש לשים לב שיש הזמנות מוזלות שאי אפשר לבטל. לכן, מומלץ לבדוק עם סוכן הביטוח או סוכן הנסיעות שלכם האם אפשר לעשות ביטוח ביטול עקב בעיות בריאות?

למה לשלם יותר שאפשר בפחות

למיידע נוסף להיכנס לאתר: יאיר טיולים. אתר המיידע למטייל העצמאי בישראל ובעולם

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS