לקט אירועים וטיולים לכל המשפחה, מיוחד לשבת של פסח (ה- 27 למרץ): ילדים חוזרים למקורות- גן לאומי ירקון (מתחם מקורות הירקון) – חגיגה מיוחדת בסימן זכות הטבע למים ועברו של הירקון. האירוע יתקיים בגן לאומי מקורות הירקון, סמוך לצומת ירקונים. סיורים מודרכים לאורך הנחל עד לבריכת הנופרים ובית הבטון, "מציירים ירקון"- סדנת ציור לאורך הנחל, עמדות מידע והמחשה של בעלי-חיים וצמחייה ייחודיים, תיאטרון בובות, מספר סיפורים, סדנאות לילדים (בתשלום סמלי בלבד) ועוד. בשעות 11:00 - 15:00.

כלים

פותחים את החוף - גן לאומי אשקלון.פותחים את עונת הרחצה בחוף המקסים שלנו. ארמונות בחול, סיורים מודרכים לאורך החוף, תחנת מידע והסברה בנושא הסביבה החופית של המשרד להגנת הסביבה, פעילות ספורט ועפיפונים (אפשר להביא מהבית או לרכוש במקום). במסגרת האירוע תיערך תחרות הבור העמוק ביותר שיחפר בעזרת הידיים וכלי חפירה מפלסטיק הרגילים. הפעילות בשעות 11:00 - 15:00.

אדם וטבע וטבע האדם - גן לאומי עין חמד. סיור בגן לאומי עין חמד שיעסוק ביחסי הגומלין בין האדם לטבע בתקופות השונות. הסיור יתקיים מדי שבת בחודש מרץ ללא תשלום (מעבר לדמי הכניסה) ויעסוק במקבים, בצלבנים ואחרים, נשמע על סגולות המעיין, נדבר על עבר הווה ועתיד. הסיור לא יתקיים אם מזג האוויר לא יאפשר זאת.

בחזרה לעבר – גן לאומי בית גוברין

"ארץ אלף המערות" שבגן לאומי בית גוברין נדהמת. שחקני תיאטרון היסטריה ישחזרו את ההיסטוריה של שוכני המערות בערים העתיקות מרשה ובית גוברין . מה זה קולומבריום? מי פרץ את קיר המערה של חצביהו? ולמה בכלל לחיות מתחת לאדמה? שחקנים-מדריכים בשלוש פינות יקחו אתכם מתחת לפני השטח למסע מרתק שיספר את סיפור המקום בדרך מעניינת ומשעשעת . ובמערות הפעמון תתקיים כמו כל שנה "פינת הספרים" של מלגה עם ספרי ילדים, לוחות משחק ופינת ישיבה וקריאה משפחתית.

הפעילות בשעות 11:00 – 15:00. הפעילות תתקיים בשבתות 20, 27 במרץ.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים