חומר למדפסת

עבור רובנו, המונח הדפסה מדבר על הדפסה של דפים באמצעות מדפסת דיו או לייזר. אך העולם המתפתח אינו מותיר את תחום ההדפסות למסגרת הדף הרגיל. כיום ניתן להדפיס גם חומרי גלם שונים כמו לדוגמא חלקי חילוף למוצרים שונים, גופים וחלקים שונים עבור ציוד ואפילו מוצרי מזון!

קרא עוד...

בחירת חברת הקידום לעסק שלכם היא אחת הבחירות המשמעותיות ביותר שתעשו: אין היום עסק שאין לו נוכחות ברשת, בין אם מדובר במיקומים גבוהים בגוגל, במודעות ממומנות או פוסטים מקודמים בפייסבוק. במילים אחרת, חברות הקידום כבר מזמן לא מתעסקות רק ב-SEO ("קידום אתרים אורגני"), אלא בכל מה שקשור לשיווק וקידום ברשת.

קרא עוד...

מדפסת ברקוד

עסק הוא דבר אשר דורש התנהלות נכונה ומסודרת בכל הרבדים. אם אתם מעוניינים שהעסק שלכם יתקדם בצורה הטובה ביותר ויהפוך להיות לעסק מצליח וריווחי, הרי שעליכם לנהל אותו בצורה מסודרת. אחת הדרכים המהותיות והחשובות ביותר לניהול עסק אשר כולל בו סחורה, בצורה מסודרת היא: סימון סחורה. בכדי לדעת כמה סחורה יש לעסק במלאי, כמה סחורה נמכרה, איזה סוג סחורה נשארה לכם ואיזה סוג נמכר וכו, הרי שחשוב מאוד לסמן את הסחורה בצורה איכותית. כיום, ישנן שיטות שונות לסימון סחורה וחשוב מאוד לבחור את השיטה האיכותית והמתקדמת ביותר בתחום.

קרא עוד...

איזה טונר לקנות

הלקוח נכנס לחנות הדיו והטונר ומוצא את עצמו מול קשת רחבה של אפשרויות שונות כאשר הבחירה היא קשה מאוד. יש המצדדים רק בעד הטונר המקורי אך יש גם את אלו הטוענים כי חבל לשלם את הסכומים היקרים עבור טונר מקורי, כאשר ניתן לרכוש במחיר נמוך הרבה יותר, טונר איכותי וטוב שיעבוד בדיוק כמו המקורי. אז איך למעשה בוחרים טונר למדפסת?

קרא עוד...

מדפסות תלת מימד

אילו היינו יכולים לצפות קדימה ולראות איך העולם שלנו עומד להיראות בעוד כמה עשרות שנים כנראה שלא היינו מזהים את העולם שיהיה סביבנו. הטכנולוגיה שמתקדמת כל הזמן משנה את מציאות החיים שלנו בקצב יומיומי כמעט.

קרא עוד...