קרדיט תמונה: freepik

בנוף העסקי התחרותי ביותר של היום, אנשי מקצוע בתעשיות שונות מחפשים כל הזמן דרכים יעילות ליצור לידים ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהם. גישה פופולרית אחת היא רכישת לידים, הכוללת רכישת פרטי קשר או נתוני לקוחות פוטנציאליים מחברות לייצור לידים. מאמר זה בוחן את הרעיון של רכישת לידים לאנשי מקצוע ומספק תובנות כיצד היא יכולה להיות אסטרטגיה בעלת ערך לצמיחה והצלחה עסקית.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

בעידן הדיגיטלי של היום, מחשב הפך להכרח עבור אנשים רבים. זהו כלי חיוני לעבודה, תקשורת ובידור. עם זאת, כאשר המחשב שלך מתחיל להתקלקל או לפעול לאט, זה יכול להיות מתסכל ולגרום למתח רב. שם נכנס השירות של טכנאי מחשבים עד הבית לעזור.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

המחשב הקיים כבר לא מספק את הסחורה? הפעולה הנדרשת תהיה לנסות לבנות מחשב גיימינג. אך בניית מחשב גיימינג לא תהיה פשוטה כמו שאתם אולי מדמיינים אותה. בתוך המחשב שמגיע לרוב מוכן יש המון רכיבים קטנים שמאפשרים לו לעבוד כמצופה. בחירה אחת לא נכונה עשויה לגרום למחשב לעבוד בצורה פחות אפקטיבית. אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון בעת בניית מחשב גיימינג? יש כמה דברים שחובה לבחון אותם טרם הבניה. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם מוציאים את המקסימום מהאופציה הזאת.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

בכל עסק, חברה וארגון יש עם הזמן הצטברות של נתונים ממקורות פנימיים וחיצוניים, ומובן שיש הבדלים בין עסקים מבחינת היקף הנתונים לפי גודלם ותחום פעילותם. את הנתונים הללו בהחלט כדאי וחשוב להפוך למשאב, אולם מה שקורה בפועל הוא שהם אינם מנוצלים היטב. יש פתרונות שונים לסוגיה זו ואחת מהן נקראת Data Warehouse – DWH, או בעברית מחסן נתונים שמאפשר לנצל בצורה הרבה יותר אפקטיבית ומושכלת את המשאב החשוב הזה. יחד עם זאת, בניית מחסן נתונים לעסק כרוכה בעלויות וגם בביצוע כמה שינויים, וכאן עולה השאלה – האם זהו באמת הפתרון הנכון ביותר לארגון?

קרא עוד...

מקור:PIXAPAY

מערכות CRM הן כבר ממש לא בגדר מותרות. כל עסק או ארגון המכבד את עצמו ורוצה להעניק ללקוחות שלו שירות לקוחות ברמה ראויה, חייב להחזיק במערכת תוכנה המאפשרת לו לנהל את כרטיסי הלקוחות בצורה חכמה, ולתת לכל לקוח את היחס האישי המתאים לפי ההיסטוריה והנתונים הרלוונטיים שלו. מערכת CRM לא באה רק לתת מענה עבור שיפור מערך קשרי הלקוחות בעסק, אלא היא מספקת מעטפת של כלים ואפשרויות לשדרת הניהול של העסק ולכלל העובדים, אשר מאפשרים להם לגרום לעסק או לארגון לעבוד בצורה יעילה וחכמה הרבה יותר.

קרא עוד...