אתמול בערב הגיעה חברת הכנסת מירי רגב (ליכוד) למאהל המחאה בראש העין ללא כל תיאום מראש או הזמנה מצד מארגני המאהל.  רגב, שכנראה לא למדה את הלקח מהאירוע הקודם, בו גורשה מהמאהל ברוטשילד, גורשה גם הפעם מהמאהל בראש העין בקריאות "רגב הביתה"

בתחילת האירוע נזרקו קריאות של כעס לעבר חברת הכנסת, שהורגעו ע"י חברי המאהל במטרה לתת לחברת הכנסת הזדמנות לומר את דבריה.

חברת הכנסת דיברה על הזדהותה עם האזרחים ומצוקת הדיור. כשנשאלה מדוע אינה יוצאת כנגד הממשלה אשר פוגעת באותם נושאים שהיא מעוניינת לקדם ענתה רגב כי היא לא יוצאת נגד הממשלה מפני שהיא חברה בקואליציה ושהיא מעדיפה לשבת בקואליציה ולנסות להיאבק מתוכה.

http://www.youtube.com/watch?v=fkGkufFT2EU

עם זאת הביעה רגב את תמיכתה בחוק הוד"לים שמטרתו להעביר את מלוא האחריות לשוק החופשי ובכך להשאיר את האזרחים הזקוקים לדיור בידיהם של בעלי ההון. כשהמשיכו השאלות על חלקה בממשלה של הפרטות ושוק חופשי אשר מסירה את האחריות מאזרחיה בחרה חברת הכנסת רגב להתעלם מהן ולעבור לדבר על נושא הארנונה ועל חוק העדפת בני המקום שלה אשר אינו תורם למחירי הדיור אלא רק משריין לבני המקום את אותן דירות יקרות בעירם.

כשכבר היה ברור שאין רגב מתכוונת לענות תשובות קונקרטיות קמו צעירי המאהל יחד עם כמה מהמבוגרים והחלו קוראים סיסמאות בגנות הממשלה. כשהחלה רגב להתקדם לכיוון האוטו היא לוותה בקריאות: "מירי רגב בוקר טוב, ראש העין ברחוב" ו-"רגב הביתה"

עומר שכטר, יו"ר צעירי מרצ בעיר וממארגני המאהל: "לאחר שהגיעה מבלי לתאם עם מארגני המאהל, חברת הכנסת מירי רגב עזבה את המקום על רקע קריאות 'רגב הביתה' ו'ומירי רגב בוקר טוב, ראש העין ברחוב'. אנו רואים את חברת הכנסת רגב כמי ששותפה ואחראית למדיניות האיוולת הזו לא פחות מהעומד בראשות הממשלה ולכן הותקפה בשאלות נוקבות על מדיניותה של הממשלה"

אדר פלג, ממארגני המאהל: "חברת הכנסת התיימרה להיות מחזיקת הדגל החברתי בליכוד ובו בזמן תמכה בהצעות מסוכנות כמו חוק הוד"לים אשר מחזק בדיוק את אותה מדיניות של זריקת האחריות על האזרחים מידי הממשלה לידי בעלי הון שאין להם אינטרס וחצי אינטרס עם טובתם של האזרחים. או שמה שקרה אתמול היה מריחה היסטרית או שגברת רגב פשוט חברה במפלגה הלא נכונה"