כל מה שחשוב לדעת על מיטות נוער וספות נוער

החשיבות של מיטות לילדים ונוער היא עצומה, אפילו יותר ממבוגרים. נכון, כולנו אוהבים לנוח ולישון בסופו של יום עמוס וחשוב שהמיטה תהיה יפה, איכותית ומרווחת, כדי שנזכה לשנת לילה ארוכה ועמוקה. מיטות לילדים ונוער צריכות להיות איכותיות במיוחד, משום שקצב הגדילה שלהם מצריך שינה למשך שעות ארוכות הרבה יותר.

קרא עוד...

מארזי ביוטי-טריו של פרוזן 20 ש"ח (צילום: אלון גנון)

חברת מארקווינס (MARKWINS) - מותג האיפור האמריקאי לילדות השיקה סדרת קיטים קומפקטים בכיכובן של דמויות מסרט הילדים האהוב Frozen : הנסיכות אנה ואחותה אלזה וכן איש השלג אולף.

קרא עוד...

ליפסקי - סלי כביסה בעיצוב חדש (צילום- דיזיין אנד שוט)

חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, מרחיבה את ליין סלי הכביסה, ומשיקה קולקציה חדשה של סלי כביסה בעיצוב חדש ואלגנטי.

קרא עוד...

עם אהבה אינסופית, השקעה בפרטים הכי קטנים, עיצוב ללא פשרות ואינספור אפשרויות – מציג האתר HAPPY MOMS את כל מה שאתם זקוקים לו אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליולדת. מה מחכה לכם באתר וכיצד הוא נוצר?

קרא עוד...

BBF - בי בי אף של כמיפל (צילום:אלון גנון)

כדאי שתכירו את החבר החדש שלכם לשירותים מבית "כמיפל" : BBF  Best Bathroom Friend- "בי בי אף" המציע את הפיתרון האולטימטיבי לנידוף ולחסימת ריחות רעים אל מחוץ לאסלה.

קרא עוד...

FISHERTIP -  20 ש"ח (צילום:אלון גנון)

ה"'טיפסים" (יחידות המשחק) גמישים וצבעוניים, הם מיוצרים מעמילן תפוח אדמה (אין חשש לגלוטן) וצבעי מזון טבעיים בשילוב 'ביופלסטיק' (מונח המשמש עבור פולימרים טבעיים הנעשים ללא פטרוכימיקלים (מוצרים כימים שמקורם בנפט ובפחם). 

קרא עוד...