ימי הקורונה הם ימים מתוחים לכולנו. לפתע, איננו יכולים לעשות את הדברים האהובים עלינו כמו ריצה ארוכה בחוף ים, טיול תמים בטיילת או אפילו בילוי בקניון. אבל רק משום שהקניונים והמרכזים המסחריים סגורים, לא אומר שעדיין אי אפשר לקנות מתנות ולהפתיע את האנשים החשובים בחיינו. משלוחי דובי ענק, למשל, הם רעיון נהדר למתנה ענקית מכול הלב. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ולבחור דובון ענק וצבעוני.

קרא עוד...

בכל שנה אתם שוברים את הראש מה להביא לאנשים שאתם אוהבים יותר מכל. איך תפתיעו את בת הזוג לקראת יום האהבה? מה להביא לילדה ליום ההולדת שלה? ומה אם אתם חוגגים מסיבה של 5 שנות נישואין? ובכן, יש מתנה אחת שתמיד תעבוד, תשמח ותיכנס ללב הסובבים – דובי ענק. אם אתם רוצים להפתיע, ובענק, זוהי המתנה המושלמת לכל מצב. רק דובון ענק יכול להיכנס ללב ולא לצאת ממנו לעולם.

קרא עוד...

כשם שקיימים סגנונות ניהול שונים, כך גם קיימים כסאות מנהלים אופטימליים שונים עבור כל אחד - יש שיעדיפו את העיצוב על פני הנוחות, יש שיעדיפו את הנוחות על פני האמירה העיצובית - והכי טוב כמובן כאשר מצליחים למצוא כסא מנהלים איכותי המשלב בהצלחה את השניים.

קרא עוד...

הגיע הזמן להחליף את המזרון הישן שלכם שהפך להיות בלוי ומלא קימורים. בחירת מזרון חדש היא החלטה אשר תשפיע על איכות השינה שלכם למשך השנים הקרובות ומכאן שתשפיע כמובן גם על איכות חייכם. הרי שכולנו זקוקים לשינה טובה ולגוף בריא. מסיבה זו כדאי להשקיע מחשבה רבה לגבי המזרון שנקנה ואף נכין את עצמנו להשקעה הכספית הכרוכה בכך.

קרא עוד...

גורמים רבים משפיעים על תפוקתו של העובד המשרדי: היחס שלו לעבודה, מספר השעות שהוא ישן בלילה הקודם, מצבו הבריאותי וכדומה. אך אם יש גורם משמעותי נוסף המשפיע על מהלך העבודה במשרד, הרי הוא הריהוט המשרדי, הכולל מחיצות אקוסטיות וכיסאות משרדיים. כי אם לא יהיו מחיצות שיפרידו בין חללי העבודה, העובדים לא יצליחו להתרכז ולעבוד כראוי. ואם המנהל לא יספק כיסאות משרדיים נוחים לעובדיו, הם עלולים לסבול מכאבי גב וכאבי ראש שיפגעו בבריאותם.

קרא עוד...

לפי נתונים מארגון הבריאות העולמי, הסיבה העיקרית לתמותה מוקדמת בבני אדם היא בעיות לב - בדגש על מחלת לב איסכמית ודום לב. נתונים אלו לא השתנו משך 16 שנה, בין שנת 2000 ל-2016, וגם כיום בעיות לב ממשיכות להיות הגורם מספר אחד למוות מוקדם.

קרא עוד...

שנת 2019 כבר כמעט מאחורינו וזה הזמן לסיכומי שנה בתחומים וענפי הפעילות השונים. גם בעולם הניקיון ומכונות הניקיון אנחנו מסכמים שנה, ומדובר היה בשנה מלאת פעילות והתקדמות בתחום – מכונות ניקיון מסוגים שונים (לא בהכרח רק מכונות חשמליות) הופכות מתוחכמות ויעילות יותר ויותר ככל שהטכנולוגיה בכללותה מתפתחת ומתקדמת בקצב מסחרר. להלן כמה ממוצרי ומכונות הניקיון הנבחרות בתחום לשנה החולפת 

קרא עוד...