לא סתם מכנים אירוע "הפקה". כשאנחנו בוחרים לחגוג או לקיים אירוע, בין אם זה אירוע קטן, מצומצם ואינטימי כמו יום הולדת בחצר ביתנו, אירוע בינוני כמו בר מצווה או עליה לתורה, או אירוע גדול ורב משתתפים כמו חתונה או כזה שיש לו השפעה עסקית אדירה כמו תערוכה או הפקת כנסים, לכל פרט ולו הקטן ביותר יש משמעות והשפעה על הצלחת האירוע כולו.

קרא עוד...

יום בהיר אחד קיבלת שיחת טלפון מפתיעה ומרגשת – בצד השני חברתך הטובה ביותר חצי בוכה וחצי צוחקת, ומספרת לך בהתרגשות שבן זוגה שלף טבעת יהלום מהממת והציע לה נישואין. לאחר צווחות אושר ובכי משותף של שתיכן, החברה מבקשת ממך בקשה מרגשת לא פחות:  "אשמח אם את זאת שתהיי אחראית למסיבת הרווקות שלי".

קרא עוד...

האם אתם מאמינים שעוד פחות מ 5 חודשים מתחילים את כיתה א'? השאלה הזו מציפה אותנו בתערובת רגשות והמעבר מהגן לכיתה א' מגייס את כל המשפחה לקראת ההתחלה החדשה.

קרא עוד...

תכנון של אירוע חברה נחשב תמיד מעט מורכב ורגיש. בשונה מארגון מסיבות ואירועים פרטיים כמו מסיבות עם חברים ומשפחה, באירוע חברתי המוזמנים מגיעים לרוב עם ציפיות מאוד גבוהות.

קרא עוד...

כל אדם יודע, שלא משנה כמה כסף הוא השקיע על רכישת הספות שבסלון ביתו, הרי שבטווח הארוך או הקצר הן עתידות להראות פחות טוב, בשל כתמים שונים, לכלוך או אבק שהצטברו בהן. בסופו של דבר, הספות מהוות את הרהיט השימושי ביותר בסלון ולכן, סביר להניח שהן לא ישארו נקיות ומבריקות בדיוק כפי שהן נראו שרכשתם אותם. לא מעט אנשים תוהים כיצד ניתן לנקות ספות. בעוד שמדובר בספות עור, הרי שהעברת מטלית לחה על הספה לרוב תעשה את העבודה, אך מה קורה כאשר מדובר בספות בד?

קרא עוד...

כל יום הוא יום טוב להביע רגשות חיוביים כלפי אישה שאתם אוהבים, אבל יום האישה מהווה הזדמנות מיוחדת לעשות זאת. בין אם מדובר בבת הזוג, באימא או באישה אחרת בחייכם, ניתן להגות הרבה רעיונות טובים בשביל להפתיע ולפנק, ולנו יש הצעות מעולות במיוחד עבורכם.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 06, 2019

השכרת ריהוט לאירועים

מוצרים
יונ 06, 2019

טרנד הגרפיטי שהשתלט על המדינה

הורים וילדים
מאי 29, 2019

ביקורת מבנים

טיפים לבית