הגיע הזמן להחליף את המזרון הישן שלכם שהפך להיות בלוי ומלא קימורים. בחירת מזרון חדש היא החלטה אשר תשפיע על איכות השינה שלכם למשך השנים הקרובות ומכאן שתשפיע כמובן גם על איכות חייכם. הרי שכולנו זקוקים לשינה טובה ולגוף בריא. מסיבה זו כדאי להשקיע מחשבה רבה לגבי המזרון שנקנה ואף נכין את עצמנו להשקעה הכספית הכרוכה בכך.

קרא עוד...

גורמים רבים משפיעים על תפוקתו של העובד המשרדי: היחס שלו לעבודה, מספר השעות שהוא ישן בלילה הקודם, מצבו הבריאותי וכדומה. אך אם יש גורם משמעותי נוסף המשפיע על מהלך העבודה במשרד, הרי הוא הריהוט המשרדי, הכולל מחיצות אקוסטיות וכיסאות משרדיים. כי אם לא יהיו מחיצות שיפרידו בין חללי העבודה, העובדים לא יצליחו להתרכז ולעבוד כראוי. ואם המנהל לא יספק כיסאות משרדיים נוחים לעובדיו, הם עלולים לסבול מכאבי גב וכאבי ראש שיפגעו בבריאותם.

קרא עוד...

לפי נתונים מארגון הבריאות העולמי, הסיבה העיקרית לתמותה מוקדמת בבני אדם היא בעיות לב - בדגש על מחלת לב איסכמית ודום לב. נתונים אלו לא השתנו משך 16 שנה, בין שנת 2000 ל-2016, וגם כיום בעיות לב ממשיכות להיות הגורם מספר אחד למוות מוקדם.

קרא עוד...

שנת 2019 כבר כמעט מאחורינו וזה הזמן לסיכומי שנה בתחומים וענפי הפעילות השונים. גם בעולם הניקיון ומכונות הניקיון אנחנו מסכמים שנה, ומדובר היה בשנה מלאת פעילות והתקדמות בתחום – מכונות ניקיון מסוגים שונים (לא בהכרח רק מכונות חשמליות) הופכות מתוחכמות ויעילות יותר ויותר ככל שהטכנולוגיה בכללותה מתפתחת ומתקדמת בקצב מסחרר. להלן כמה ממוצרי ומכונות הניקיון הנבחרות בתחום לשנה החולפת 

קרא עוד...

ענפי הייבוא הייצוא הם ללא ספק בין הענפים הלחוצים ביותר במשק. עם כמות הבירוקרטיה שאיתה צריך להתמודד על בסיס יום יומי לצד הפתעות שונות שעלולות לצוד עם הגעת הסחורה או עם שילוחה, קשה להתווכח עם העובדה שמדובר בעבודה שדורשתמאיתנו תשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים. והדבר תקף גם ברגע שאנחנו בוחרים חברת שילוח בינלאומי. בשוק היום קיימות לא מעט חברות שילוח בילאומי שמציעות כלל שירותים שונים כשזה נוגע לשילוח, אבל איך תדעו לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם? במיוחד עבורכם הכנו את המדריך המלא לבחירת חברת שילוח בינלאומי.

קרא עוד...

לא סתם מכנים אירוע "הפקה". כשאנחנו בוחרים לחגוג או לקיים אירוע, בין אם זה אירוע קטן, מצומצם ואינטימי כמו יום הולדת בחצר ביתנו, אירוע בינוני כמו בר מצווה או עליה לתורה, או אירוע גדול ורב משתתפים כמו חתונה או כזה שיש לו השפעה עסקית אדירה כמו תערוכה או הפקת כנסים, לכל פרט ולו הקטן ביותר יש משמעות והשפעה על הצלחת האירוע כולו.

קרא עוד...