גן אירועים בצפון

בענף החתונות עונת הקיץ נחשבת לזמן הטוב ביותר להתחתן בו. אין זה מפתיע למדי, מזג האוויר קיצי, הימים ארוכים ויש תחושה של סיבה למסיבה באוויר. עם זאת, גם החורף טומן בחובו יתרונות מפתים ואם אתם מתלבטים, הנה כמה מהיתרונות הגדולים והמובהקים של חתונות קיץ.

קרא עוד...

גלעד אלפר (צילום: ראובן קפוצינסקי)

מסתבר שזה מה שממלא פאבים בדור ה-Z: כ-430 צעירים נרשמו להרצאתו של הכלכלן הבכיר גלעד אלפר ב"ערב ריק ומורטי" בפאב "Mardel" ברמת החייל בתל אביב, שעסקה בתובנות כלכליות מסרטים מצויירים, במיוחד מהסדרה "ריק ומורטי". 2754 איש נרשמו באירוע בפייסבוק כמעוניינים.

קרא עוד...

ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון. צילום משה יערי

מרכז דורות לגמלאי וותיקי המועצה האזורית זבולון מזמין את תושבי המועצה ונכדיהם  לסדרת אירועי  חוויה בין דורית  שתימשך 4 ימים, החל מיום א', ה-20  באוגוסט המיועדת לסבים, סבתות ונכדיהם ושתכלול מגוון רחב של פעילויות, סדנאות משותפות  ומופעים.  ההרשמה פתוחה לתושבי המועצה בלבד וניתן להירשם עד ה-10 לאוגוסט

קרא עוד...

ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון. צילום משה יערי

בעידודו ובתמיכתו של ראש המועצה האזורית זבולון דב ישורון, גם השנה וכמיטב המסורת, מקיימת במהלך חודשי יולי אוגוסט, מחלקת התרבות של המועצה האזורית זבולון, בניהולה של הלן בוטנסקי, קיץ גדוש מופעים ואירועים לכל המשפחה. האירועים מסובסדים ע"י משרד התרבות והספורט

קרא עוד...

במתחם הקולינרי של הפסטיבל תוצב משאית אוכל בסגנון טברנה יוונית

במרכז הכנסים של המכללה האקדמית אשקלון יתקיים בפעם החמישית פסטיבל יין שיכלול מוסיקה טובה, הופעות חיות, פוד טראק ודוכני אוכל בצד הקולינרי, הרצאות, סדנאות והרבה הרבה יין ובירות.  בפסטיבל ישתתפו חברות רבות של יינות ושל בירות, מנחי סדנאות ומרצים בתחום. הפסטיבל יתקיים לראשונה תחת כיפת השמיים במדשאת המכללה, בתאריכים 7 ו 8 ליוני, החל מהשעה 18:00 ועד שעות הערב המאוחרות.

קרא עוד...