איך לבחור את הלוקיישן המתאים עבור האירוע שלכם?

כאשר מארגנים אירוע יש המון דברים שצריך לחשוב עליהם מראש. כך, אחד הנושאים הקריטיים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים אירוע בכל סדר גודל – זה היכן הוא יתקיים. ועד כמה שמדובר בשאלה טריוויאלית לכאורה, כך היא למעשה יותר קריטית, משום שהיא עשויה להכריע כמה אנשים יגיעו לאירוע.

קרא עוד...

איך לערוך אירוע קטן ומוצלח?

יש אינספור סיבות שונות ומגוונות לעשות אירועים בסדרי גודל שונים. באופן כללי, החלוקה היא בין אירועים אישיים לבין עסקיים – ובשני הסוגים יש אינספור סיבות נהדרות לקיים אירועים. בתחום האישי, אנשים רבים אוהבים לחגוג ימי הולדת בחברת חברים וקרובים.

קרא עוד...

טיפים לעריכת אירועי חברה

אירועי חברה מהווים חלק חשוב מאוד מההוויה המקומית של כל בית עסק, החל מחברות קטנות המונות עד עשרה איש ועד לקונגלומרט ענק שבו עובדים אלפי אנשי מקצוע. האירועים העסקיים מאפשרים ליצור תחושת נאמנות למותג, לעורר את עניין הציבור במותג, לאתר לקוחות ו/או משקיעים חדשים ועוד.

קרא עוד...

ישנם זוגות המסתפקים בחתונה באולם חתונות חביב אך שגרתי. ישנם זוגות אחרים שלא מוכנים לשמוע על שום דבר מלבד גן אירועים ירוק ופורח. עבור אחרים, מה שמושך אותם זה לקיים חתונה במיקום אחר, רומנטי, מיוחד וקסום - חתונה על הים. אם הרהרתם בדבר אבל היו לכם ספקות, דעו לכם שזה לא משימה בלתי אפשרית כי אם צעד אפשרי בהחלט. ניתן לבחור בסגנון כזה של אירוע בהפקה עצמית או לבחור בחתונה במקום מסודר השוכן קרוב לקו החוף.

קרא עוד...

גן אירועים בצפון

בענף החתונות עונת הקיץ נחשבת לזמן הטוב ביותר להתחתן בו. אין זה מפתיע למדי, מזג האוויר קיצי, הימים ארוכים ויש תחושה של סיבה למסיבה באוויר. עם זאת, גם החורף טומן בחובו יתרונות מפתים ואם אתם מתלבטים, הנה כמה מהיתרונות הגדולים והמובהקים של חתונות קיץ.

קרא עוד...

גלעד אלפר (צילום: ראובן קפוצינסקי)

מסתבר שזה מה שממלא פאבים בדור ה-Z: כ-430 צעירים נרשמו להרצאתו של הכלכלן הבכיר גלעד אלפר ב"ערב ריק ומורטי" בפאב "Mardel" ברמת החייל בתל אביב, שעסקה בתובנות כלכליות מסרטים מצויירים, במיוחד מהסדרה "ריק ומורטי". 2754 איש נרשמו באירוע בפייסבוק כמעוניינים.

קרא עוד...