לארגן מסיבה שכולם ייהנו ממנה

לא רק באולם: הצקליסט המלא לארגון מסיבה

איזה כיף לארגן מסיבה, או לפחות ככה זה עשוי להצטייר לפני שמבינים במה מדובר, לפני שמבינים שיש לדאוג לרשימת מוזמנים (ולוודא מי מגיע), למצוא את הקונספט הרצוי (וליישם אותו), לקשט את המקום (ולטפס על סולמות) וכדומה, משמע הרצון לארגן מסיבה נובע מכוונה טובה, אך מהר מאוד מבינים שהמשימות אינן נגמרות ועל כן תמיד טוב להיעזר בשלושה אלמנטים: להכין רשימה מסודרת של דברים שצריך לעשות, לעקוב אחר קצב ההתארגנות ולהתחיל בסידורים כמה שיותר מוקדם, כך שלא תהיו בלחץ של זמן .

קרא עוד...

רבים הם האנשים שאומרים שהחתונה שלהם הייתה היום המאושר בחייהם. רק מה שהם שוכחים לספר לכם זה את כל מה שעבר עליהם לפני שהם הגיעו ליום המיוחל. בתור אורחים, כל שהיה עליכם לעשות הוא להגיע לאולם האירועים אליו הזמינו אתכם ולשמוח בשמחת החתן והכלה. אך עכשיו כשתורכם הגיע לארגן את החתונה שלכם, האם אתם יודעים איך לעשות זאת?

קרא עוד...

קבלת הפנים באירוע שלנו היא אחד החלקים המרכזיים בו. כאשר אנחנו מארגנים אירוע ואנחנו רוצים שהוא יהיה יוקרתי ומרשים חשוב מאוד שנשים לב לכל הפרטים השונים שיש בו. שדרוג האירוע שלנו יכול לאפשר לנו להציע הנאה גדולה יותר לכל מי שלוקח בו חלק. כאשר אנחנו בוחרים איזה מוזיקה תהיה בקבלת הפנים באירוע שלנו אנחנו יכולים לבחור בין מוזיקה חיה של הרכב מוזיקלי ובין מוזיקה שמשמיעים אותה מהמחשב. שכירת הרכב לקבלת פנים יכולה לאפשר לנו ליהנות הרבה יותר באירוע שלנו ולהפוך אותו לאירוע ברמה גבוה מאוד.

קרא עוד...

מדוע כדאי להשקיע באוכל באירוע המצווה?

אז מה נדרש לכם על מנת לחגוג אירוע בר מצווה מופתי ומוצלח? מתחם אירועים מרהיב, קהל של אורחים אוהבים וגם קייטרינג משובח! רגע לפני שגם הילד שלכם נפרד מגיל 12 וחוגג את יום ההולדת ה-13, דעו גם אתם מדוע כדאי להשקיע כל כך באוכל באירוע בר המצווה.

קרא עוד...

ערב גיבוש לנשים

לכבוד יום האישה הבינ"ל שחל השבוע הנה כמה עצות לערב גיבוש והעצמה לנשים.
לא משנה אם תכננתם להפיק לבד או להיעזר בחברת הפקה ישנם מס' דברים שיעשו את ההבדל בין ערב מוצלח לערב שהוא פלופ אמיתי.

קרא עוד...

בכל הנוגע לטרנדים בעולם החתונות, בשנים האחרונות חתונות קטנות הפכו לטרנדיות ופופולאריות יותר וזאת בעיקר בשל הרצון של הזוג הטרי להתחתן  בחברת המשפחה הקרובה ולחגוג את היום החשוב בחייהם עם חברים קרובים שהם אוהבים.

קרא עוד...

אטרקציות לאירועים

בשנים האחרונות תחום אטרקציות לאירועים הלך ושינה את פניו מקצה לקצה. אם בעבר היינו מסתפקים במפעיל ליום ההולדת או בצלם מגנטים כאטרקציה מרכזית, הרי שהיום הרף עלה (אולי אפילו יותר מידי) וכל אירוע דורש תשומת לב מיוחדת עם אטרקציות עדכניות, חדישות ומטריפות!

קרא עוד...