מערכת הדרכה אלחוטית  OKAYO

טיולים ונופש בחו"ל הוא בילוי כיפי במיוחד, חוץ מהיתרון שאנו נמצאים באותו זמן בחופשה מכל השגרה היומיומית שלנו, אנו גם נהנים מהיכרות עם מדינות אחרות, תרבויות שונות וכמובן מאכלים שאנו לא מכירים.

קרא עוד...

חגורות הגברה

אנחנו משתמשים רבות בקול הטבעי שלנו כדי לשוחח עם חברינו או עם עמיתנו לעבודה. במרבית המקרים שומעים אותנו בבירור, אך ישנם מצבים שבהם אנו צריכים להגביר את קולנו. מורים, מדריכים ומרצים, למשל, ניצבים בפני המצבים האלה מדיי יום ביומו כאשר הם צריכים לדבר בפני קבוצה של תלמידי תיכון, סטודנטים, עובדים וכדומה.

קרא עוד...

בידורית

בשנים האחרונות אנחנו רואים בכל מקום בישראל בידוריות מסוגים שונים – בחוף הים, במסיבות רווקים ורווקות, בקניונים במהלך חודשי הקיץ, במסיבות קריוקי ובאינספור מקומות נוספים. הכוונה היא לאותה "מערכת הגברה" ניידת – רמקול אשר מגיע כערכה אחת יחד עם מיקרופונים ואפשרות לחיבור ביניהם, כאשר מרבית הבידוריות פועלות על סוללות מסוג זה או אחר ומאפשרות שימוש מחוץ לבית ללא תלות בחיבור למקור חשמל.

קרא עוד...

זה כבר כמה שנים שיותר ויותר ישראלים בוחרים לבלות עם חברים או בני משפחה בערבי קריוקי. לא מעט ישראלים רכשו במהלך השנים מכונות קריוקי מסוגים שונים, והם משתמשים בהן על מנת לשיר שירים בזמן שהמכונה משמיעה את המנגינה. אפשר לומר שערבי קריוקי מהווים הגדרה מתקדמת למה שבעבר נהוג היה לקרוא "שירה בציבור".

קרא עוד...

ערב שירה בציבור

ערבי שירה משותפים הם אחד המנהגים הפופולריים ביותר בכל הזמנים. כיום מדובר בטרנד לוהט ובגימיק אותו ניתן לשלב בכל אירוע. מה הופך ערבים כאלו לכל כך אהובים? ומדוע כדאי לכם להזמין מנחה מקצועי לאירוע הבא שלכם?

קרא עוד...