זה כבר כמה שנים שיותר ויותר ישראלים בוחרים לבלות עם חברים או בני משפחה בערבי קריוקי. לא מעט ישראלים רכשו במהלך השנים מכונות קריוקי מסוגים שונים, והם משתמשים בהן על מנת לשיר שירים בזמן שהמכונה משמיעה את המנגינה. אפשר לומר שערבי קריוקי מהווים הגדרה מתקדמת למה שבעבר נהוג היה לקרוא "שירה בציבור".

קרא עוד...

ערב שירה בציבור

ערבי שירה משותפים הם אחד המנהגים הפופולריים ביותר בכל הזמנים. כיום מדובר בטרנד לוהט ובגימיק אותו ניתן לשלב בכל אירוע. מה הופך ערבים כאלו לכל כך אהובים? ומדוע כדאי לכם להזמין מנחה מקצועי לאירוע הבא שלכם?

קרא עוד...

annea_2014_photo by Nicole Tavenner

אנאה לוקווד (Annea Lockwood) מגיעה לביקור ראשון בישראל, כאורחת של המרכז לאמנות דיגיטלית בחולון. תזמורת החריקות תבצע את יצירתה החדשה של לוקווד - Water and Memory בבכורה עולמית.

קרא עוד...

הצמד קטריקס ודורון ביטון

הצמד המצליח קטריקס ודורון ביטון שהפכו בשנה האחרונה לשם החם והמצליח בשטח עם למעלה מ-50 מיליון צפיות ביוטיוב, יומן מלא בהופעות, להיטי ענק וזכייה בפרסים רבים כובשים יעד נוסף - נבחרו מבין עשרות אמנים להיות מופע הפותח של גיי באלווין, הכוכב הלטיני המוביל בעולם שיופיע באמפי-פארק רעננה ב-24.5

קרא עוד...

הקונצרט הרביעי בסדרה קצת אחרת "סקסופון בין אוסטרליה לישראל"

יצחק ידיד Yitzhak Yedid, מלחין ופסנתרן שזכה לשבחים כאחד המלחינים המובילים בעולם בזרם המכונה "הזרם השלישי". זוכה פרס לנדאו לאמנות לשנת 2009 ופרס ראש הממשלה למלחינים לשנת 2006. כמו כן זכה בפרס הראשון בפסטיבל העוד הבינלאומי על יצירתו "שלישייה לעוד-קונטרבס-פסנתר" ובפרס הראשון בתחרות הנבל הבינלאומית ה- 17על יצירתו עד אין סוף לנבל סולו.

קרא עוד...