קרדיט תמונה: freepik

לסרטוני יוטיוב הפופולריים ביותר יש מיליוני צפיות וברוב המקרים יש בהם גם טוויסט קומי. הסרטונים האלה לא רק משעשעים אלא גם מספקים הפוגה חשובה ממצבי הלחץ היומיומיים. יוטיוב קיימת כבר כמעט שני עשורים (משנת 2005) והיא עדיין ממשיכה להתקדם בקצב מסחרר. פלטפורמה זו סייעה לאנשים להקל על גורמי לחץ יומיומיים, בין אם על ידי צפייה בסרטונים מצחיקים ביוטיוב או סתם דפדוף בתכנים אחרים מעניינים בפלטפורמת הענק הזו.

קרא עוד...

על פניו החשיבות של השמעת סאונד ומוזיקה בעסקי פנאי ובילוי דוגמת פאבים ומסעדות ברורה לכל, אולם גם במתחמים מסחריים אחרים, גדולים יותר, דוגמת קניונים, חנויות רשת, מרכזי שירות לקוחות, חדרי כושר, בתי ספא, מרכזים טיפוליים ואחרים, ישנה חשיבות מרכזית להציב מערכת סאונד מקצועית ומתאימה לטובת יצירת האווירה הנכונה במקום. הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא:

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

כחובבי המוזיקה שאתם, ברור לכם הקשר הישיר שבין היצירה שבונים ובין החלל שבו מלחינים אותה או שרים אותה. האקוסטיקה חשובה מאוד לאיכות התוצר המוזיקלי הסופי, כך שכשמדברים על הקמת אולפן הקלטות אי אפשר לעשות זאת מבלי להתחשב בכך. אם יצא לכם לחשוב על האופציה הזו, אנחנו שמחים מאוד שהגעתם אלינו! מכיוון שכעת, נעבור על השלבים החשובים שבהקמת אולפן ההקלטות המעולה, שהוא כל כולו שלכם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אם אתם עורכים מסיבה כלשהי או אירוע כלשהו במקום שאיננו מתואם עבור אירועים, כגון: אירוע כלשהו בחיק הטבע, בגינה הפרטית שלכם או בכל מקום אחר שבו אין ציוד הגברה מתאים עבור המוזיקה באירוע, אתם בוודאי יודעים שעליכם לבחור חברה אמינה ומקצועית בתחום ציוד הגברה   אשר מציעה את כל הציוד האיכותי והטוב ביותר עבור הגברה לאירועים מכל סוג. הבחירה בחברה מעין זאת תאפשר לכם לשכור את הציוד המדויק עבורכם עבור הגברה איכותית במקום.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

בכל הנוגע להשמעת מוזיקה או להופעה, בכול הנוגע להרצאה, פעילות חברתית, מסיבה או כל אירוע אחר - אנחנו רוצים שתמיד ישמעו את התוכן שאנו משמיעים בצורה נכונה, זאת כדי שנוכל להעביר מסרים מוזיקאליים או וורבלים וכל צליל אחר שנרצה להשמיע. לשם כך רבים מחפשים ציוד הגברה לאירועים שיהיה המושלם והטוב ביותר עבור הצרכים שלהם.

קרא עוד...

הופעת מוזיקה

הייתה שנה קשה לתרבות בכלל ולהופעות חיות בפרט. סיבובי הופעות בוטלו בכל רחבי העולם, לעתים ממש מעכשיו לעכשיו. אבל.....יש חדשות טובות - הרבה מאוד אמנים ולהקות כבר אישרו  תאריכים חדשים לשנת 2021.

קרא עוד...

"החיטה צומחת שוב"     אנסמבל "יחד" והזמר אסף נגל

לקראת יום הזיכרון שכבר היה ברור שלא ייערכו טקסים צבאיים ואזרחיים עלה הצורך ליצור משהו ייחודי ולחבר בין המגזרים השונים, מספר אסף נגל. "יום הזיכרון הזה הוא אולי הקשה מכולם כי אנשים חווים את הכאב לבד וללא משפחת השכול. "החיילים והמשפחות תומכים ומחזקים את המשפחות לאורך כל השנה ובמיוחד ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות הטרור והאיבה והשנה זה אחרת".

קרא עוד...