לק לציפורניים

(אופנה)
Pre-Autumn ORLY לפני הסתיו  - 40 ש"ח

עוד רגע והם כבר לא יהיו כאן – התוססים של הקיץ! אותם גווני לק חמימים, דומיננטים, בעלי צבעוניות תוססת ועזה שרק עונת הקיץ החמה והמהבילה יכולה להכיל אותם. אלה שצובעים לנו את קצות האצבעות בססגוניות אנרגטית, בעוצמה עזה כמו צבעי ניאון בוהקים בדומה למרקרים זוהרים למרחוק.

נוצר ב-05.02.2015 11:02
(טיפוח)

מה צפוי בתחום הלק לאביב 2015 ? מסתבר שהמון גווני פסטל בהירים, מרקמי תלת מימד, והמון אקססוריז בקטגוריית הנייל הארט. חשיפה: מותגי הלק המרכזיים חושפים את הטרנדים, המגמות ופלטות הצבעים לעונה הבאה:

(טיפוח)

מה לא נאמר ונכתב על המראה המעושן? אין הרי מגזין, הפקת אופנה או תצוגת אופנה שלא השתמשו בטרנד, אך מה שכבש את זירת המייקאפ מתיימר לקראת החורף הקרוב "לכבוש" גם את זירת הנייל. המראה המעושן עם טוויסט מבריק מגיע לציפורניים.

(טיפוח)

le_chat_smallהטרנד הבא מתהווה: צבעי הלקים הנכונים לאביב 2010, הם פיוז'ן של הצבעים הענוגים והחיוורים. יש הקלות למי שתבחר עדיין "לחטוא" בצבעי לקים נועזים, שתוכל עדיין ליהנות מרלוונטיות אופנתית. הטרנד, כרגיל, מגיע מהוליווד, שם בטקס פרסי "גלובוס הזהב" האחרון, כיכבו על השטיח האדום, הציפורניים העירומות, המראה הטבעי, החף ממניירות., לצד הבלחות של ציפורניים עטויות בצבעים מושכי תשומת לב. סנדרה בולוק הפתיעה בלק שוקולד חלב והזמרת לאונה לואיס התקשטה בלק אפור רגוע, ג'ניפר אניסטון הפגינה לק בורדו כהה וקייט הדסון, לעומתן, בחרה באדום קלאסי.