מעטות המדינות שיכולות להציע היום לסטודנטים, את מה שתאילנד מציעה לה. איים מרהיבים עם חופים קסומים, אתרי צלילה, מסיבות, פאבים ומסעדות טובות, והכל במחירים זולים.אז מה הפלא שסטודנטים רבים מנסים את החופשות השונות בלימודים כולל חופשת הקיץ על מנת לרכוש חבילות נופש לתאילנד?

כלים

מה כוללות חבילות נופש לסטודנטים?

חבילות הנופש כוללות טיסות סדירות או דרך יעד ביניים לבנגקוק, עיר הבירה של תאילנד, בה ניתן למצוא את רחוב התיירים המפורסם הקוואסן, עם שלל המסעדות, פאבים, בתי מלון וגסט האוסים, הקניונים הגדולים, פסל בודהה הגדול וארמון המלך.

מבנגקוק יכולים הסטודנטים לקחת טיסות ליעדים שונים בתאילנד, כולל האיים בדרום או צ'אנג מאי בצפון. סטודנטים שמעוניינים יכולים לרכוש חבילת נופש שתיקח אותה ישירות לדרום או לצפון, בין השאר ישנן חבילות לאיים כמו קארבי, קו סמוי, קופנגן אי המסיבות, קו תאו המקום אליו מגיעים מכל העולם על מנת לצלול, פאטייה אי אליו נוהרים מטיילים בשביל לחגוג ועוד.

בצפון יכולים הסטודנטים ליהנות מהשלווה של צ'אנג מאי וצ'אנג ראי ומטארקים שונים באזור הגובל עם לאוס, על נהר המקונג.

מלבד טיסות ישירות או דרך יעדי ביניים, חבילות נופש רבות כוללות הזמנה לבתי מלון. אם בטיול שאחרי הצבא, אותם סטודנטים נהגו לישון באכסניות וגסט האוסים זרוקים וישנים, אזי שהגיל עשה את שלו מן הסתם, וכעת הם ירצו לישון במקומות אידיאליים, בתי מלון ברמה טובה יותר, כולל כאלה עם חצי פנסיון (ארוחת בוקר) ולעיתים אפילו עם ברכה. הכל תלוי כמובן בסוג החבילה שהם רוכשים.

חלק גדול מהסטודנטים שנוסעים במסגרת חבילות נופש לתאילנד, עושים זאת לעיתים לאחר שכבר טיילו בתאילנד במסגרת הטיול הגדול שאחרי צבא. חבילות הנופש, כשמן כן הוא, מאפשר להם ליהנות מספר ימים של שקט ושלווה במדינה המופלאה הזאת.

מתי ואיך מומלץ לרכוש חבילת נופש

בתיירות ישנו כלל שאומר, ככל שרוכשים את החבילה יותר מוקדם, כך רוכשים אותה יותר בזול. לכן ההמלצה היא לרכוש חבילת נופש מספר חודשים או שבועות לפני מועד הטיסה המשוער. קל לתכנן את מועד רכישת החבילה, מאחר וניתן לוודא מתי המבחן האחרון ואחריו, אפילו לאותו יום, לרכוש את החבילה.

הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעותה אינטרנט או הטלפון, לעיתים הזמנות באופן כזה, מוזילות את המחיר בעשרות אחוזים. מה עוד שלעיתים קרובות, ישנם מבצעים על רכישת חבילות דרך האתר או באופן ישיר בטלפון.

לסיום, סטודנטים רבים יודעים שמה שיש בתאילנד, אין כמעט בשום מקום אחר בעולם. אפשרות ליהנות משלווה בלי דאגות, לצד מסיבות פרועות ואוכל טוב, עם חופים מרהיבים והכל בתנאים טובים, כמעט מערביים, זה דבר שקשה למצוא היום, בטח לא במחירים שתאילנד מציעה. אלו סיבות מספיק טובות לרכוש חבילת נופש לחופשת סמסטר הבאה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS