כרמי סלקטד כרמיאל

(נדל"ן)
פרויקט 'כרמי סלקטד' בהר כרמי בכרמיאל. (הדמיית חוץ) הדמיה- olin

מחברת "שגראוי ייזום ובנייה (SBC), נמסר כי בכרמי סלקטד כרמיאל -  קומפלקס מדורגים ייחודי, נמכרו 3 דירות 4 חדרים  בכ-1.2 מיליון ₪  כל אחת ודירת 5 חדרים בכ-1.5 מיליון ₪. הפרויקט מאפשר ליהנות מכל היתרונות והנוחות של וילה פרטית בבניין משותף, כאשר בתכנונו הושם דגש על פרטיות, 3 כיווני אוויר לנוף פתוח, עיצוב ותכנון באופן מושלם. לגור בפנטהאוז חלומי עם מרפסת ענקית וגינה תלויה ולחיות את החיים הטובים בגדול! זה הזמן לשדרג וליהנות ממפרט אקסטרא פרימיום, מטבח מעוצב עם אי ותכנון אדריכלי שאין שני לו בעיר.  אכלוס הפרויקט הוקדם לחודש יוני הקרוב. תחנת הרכבת של כרמיאל נפתחה ומקצרת את הדרך לחיפה ות"א!

(נדל"ן)
פרויקט 'כרמי סלקטד' בהר כרמי בכרמיאל. (הדמיית חוץ) הדמיה- olin

כרמי סלקטד כרמיאל -  קומפלקס מדורגים ייחודי, המאפשר ליהנות מכל היתרונות והנוחות של וילה פרטית בבניין משותף, מוקם ע"י חברת "שגראוי ייזום ובנייה (SBC), כאשר בתכנון הפרויקט הושם דגש על פרטיות, 3 כיווני אוויר לנוף פתוח, עיצוב ותכנון באופן מושלם. לגור בפנטהאוז חלומי עם מרפסת ענקית וגינה תלויה ולחיות את החיים הטובים בגדול! זה הזמן לשדרג וליהנות ממפרט אקסטרא פרימיום, מטבח מעוצב עם אי ותכנון אדריכלי שאין שני לו בעיר. תחנת הרכבת של כרמיאל נפתחה ומקצרת את הדרך לחיפה ות"א!

(נדל"ן)
פרויקט 'כרמי סלקטד' בהר כרמי בכרמיאל. (הדמיית חוץ) הדמיה- olin

כרמי סלקטד כרמיאל -  קומפלקס מדורגים ייחודי, המאפשר ליהנות מכל היתרונות והנוחות של וילה פרטית בבניין משותף, מוקם ע"י חברת "שגראוי ייזום ובנייה (SBC), כאשר בתכנון הפרויקט הושם דגש על פרטיות, 3 כיווני אוויר לנוף פתוח, עיצוב ותכנון באופן מושלם. לגור בפנטהאוז חלומי עם מרפסת ענקית וגינה תלויה ולחיות את החיים הטובים בגדול! זה הזמן לשדרג וליהנות ממפרט אקסטרא פרימיום, מטבח מעוצב עם אי ותכנון אדריכלי שאין שני לו בעיר. לאור ההצלחה הגדולה ולרגל השקת דירות הפרימיום, החברה יצאה במבצע מיוחד - 50,000 ₪ מתנה לרוכשים בחודש נובמבר.  תחנת הרכבת של כרמיאל נפתחה ומקצרת את הדרך לחיפה ות"א!