כנס אילת

(הדופק הפלילי)

יומיים לאחר כנס אילת ה-5 להתמודדות עם אלימות בחברה הישראלית, התארחה באילת משלחת של משרד הפנים הגרמני בראשות מנכ"ל המשרד לענייני טרור ואכיפת החוק, במטרה ללמוד על תוכנית 'עיר ללא אלימות'. הביקור התקיים במסגרת שיתופי הפעולה בין ישראל וגרמניה והוא בא בעקבות חשיפת התוכנית בברלין לפני כשנה וחצי ע"י ד"ר אורלי אינס – ראש המטה המקצועי ומי שפיתחה את מודל התוכנית

(הדופק הפלילי)

שר הרווחה והשירותים החברתיים, יצחק (בוז'י) הרצוג, נשא נאום נוקב בכנס אילת להתמודדות עם בעיית האלימות בחברה הישראלית. "החברה הישראלית היא חברה אלימה" אמר הרצוג. "המציאות שמאפיינת את החברה הישראלית נוכח המצב הכלכלי, הביטחוני והחברתי - יוצרת חברה אלימה שההתמודדות איתה מורכבת היות ומדובר בנורמות שחלחלו עם השנים והן עוברות מדור לדור ומתחזקות"

(בארץ)

כנס אילת ה - 5 להתמודדות עם אלימות בחברה הישראלית, יתקיים השנה בין התאריכים: 9-10.6.2010 (ימים ד'-ה') במלונות "דן" ו"הרודס" באילת. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי , מיוזמי תוכנית "אילת - עיר ללא אלימות" שהפכה למודל ארצי בזכות הצלחתה ומיושמת כיום בלמעלה מ – 80 ערים בארץ: אומר כי "תופעת האלימות הפכה לנגע בחברה הישראלית והשאלה כיצד מתמודדים עם התופעה הפכה שאלה לאומית המעסיקה את כולנו. רק התמודדות משותפת של כל הגורמים, ביניהם משטרה, רווחה, חינוך ותושבים, יכולה ליצור שינוי אמיתי ומשמעותי"