בנק הפועלים הקים מערך מיוחד שיטפל בתושבי הכרמל שנפגעו ושנאלצו לפנות את בתיהם. בנק הפועלים קיבל גם החלטה עקרונית להושיט עזרה לתושבים שנפגעו ולאנשי כוחות ההצלה והביטחון הרבים הפועלים באזור. על פרטי הסיוע תימסר הודעה בקרוב

המהלך הראשון עליו החליט המערך המיוחד שהוקם בבנק הוא הענקת שורה של הטבות לתושבים שנאלצו לפנות את בתיהם בעקבות שריפת הענק בכרמל.

בנק הפועלים פתח "קו חם" מיוחד, שיפעל 24 שעות ביממה ויעניק שירותים ללקוחות שפונו מבתיהם. הקו החם, שמספרו 2403* או 6532403 -03, מאויש על ידי בנקאים מקצועיים בכל התחומים. כמו כן, הבנק יבחן, לפי הצורך, הפעלת ניידות "פועלים עד אליך" לנוחות תושבים שפונו, אם הפינוי יימשך.בין ההטבות המוצעות:

"אשראי מכל הלב" – אשראי ישיר בריבית מועדפת - הלוואה חד פעמית בגובה של עד 30 אלף שקל ללא ריבית ובהחזר של עד 36 תשלומים. ניתן לקבל את ההלוואה בשיחת טלפון אחת, ללא חתימת מסמכים וללא עמלות ל"קו החם" המיוחד שנפתח לתושבי האזור, בטלפון 2403*, 24 שעות ביממה (ההלוואות בכפוף לתנאי הבנק).הטבות לבעלי משכנתא בבנק הפועלים: דחיית תשלומי המשכנתא - החל מהיום, יוכלו תושבי שפונו מבתיהם לפנות בבקשה לדחיית תשלומי המשכנתא למשך תקופה של עד שלושה חודשים (בהלוואות מכספי בנק בלבד, בכפוף לתנאי הבנק ונהליו)

אשראי מכל הלב ללקוחות עסקיים בתנאים מועדפים- הלוואה בגובה של עד 100,000 שקל בריבית אטרקטיבית בהחזר של עד 60 תשלומים

הטבות בישראכרט: בתי עסק שנמצאים באזור המוגדר כאסון לאומי ייהנו מאפשרות דחייה של שלושה חודשים בהחזר הלוואות והפחתה של 50% בעמלת הסליקה למשך שלושה חודשים.

שבירה פיקדונות ללא קנס - בנק הפועלים מאפשר ללקוחותיו שפונו מבתיהם שבירה של פיקדונות שקליים לא צמודים (עד 50 אלף שקל) לתקופה של עד שנה, החזר קרן ללא כל קנס.

פועלים On Time חינם – תושבים שפונו מבתיהם מוזמנים להצטרף לשירותי "פועלים On Time", המאפשרים קבלת עדכונים בזמן אמת ובהתאמה אישית על חשבון העו"ש ב- SMS לטלפון הנייד. השירות כולל מגוון הודעות בנושאי חשבונם השוטף, כגון: יתרה, מרחק מהמסגרת, סה"כ החיובים בכרטיס אשראי ועוד. תושבי האזור המנויים על שירות זה ומצטרפים חדשים, ייהנו משירות חינם למשך 3 חודשים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS