לירן אביב, שהוכתר כ"מלך היו טיוב" לאחר ששיר הבכורה שלו הפך לאחד הקליפים הנצפים ביותר בעולם עם למעלה ממיליון צפיות, מוציא סינגל חדש בניסיון להפוך להיות גם "מלך הפייסבוק" - הסינגל עוצב ע"י חברי העמוד הרשמי של אביב בפייסבוק

כלים

לירן אביב ממשיך במסע המופלא שלו אל אלבום הבכורה, העתיד לצאת בקיץ הקרוב לחנויות המוסיקה ומשחרר שיר חדש בשם ''כאן לבד'', למילים ולחן של גילי זכאי ועיבוד של אלי קשת. במהלך חדשני וראשון מסוגו, לירן שיתף את חברי העמוד הרשמי שלו בפייסבוק בכל ההחלטות החשובות לסינגל החדש ומציע להם להשתתף בקליפ שילווה אותו.

לפני מספר שבועות שאל לירן את החברים בעמוד הרשמי שלו בפייסבוק איזה סגנון של שיר היו מעדיפים שייצא כסינגל הבא – שיר קצבי או שקט וחברי העמוד בחרו בשיר קצבי. לאחר מכן פורסמו בעמוד 2 אופציות לשמות עבור הסינגל - "תשקרי לי" ו"כאן לבד". לאחר שנבחר השם האחרון, פרסם לירן 2 תמונות לבחירה עבור העטיפה.

http://www.youtube.com/watch?v=PZBDjblqSh0

היום, עם צאת השיר החדש, מכריז לירן אביב על פעילות נוספת בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. הפעילות תתרכז ביצירת קליפ רשמי לשיר שיהיה כל כולו בכיכוב מעריציו. חברי העמוד הרשמי שמעוניינים להשתתף בקליפ החדש, מוזמנים לפרסם תמונות שלהם מחזיקים שלטים עם מילות השיר. התמונות הנבחרות תתחברנה אחרי עריכה לקליפ רשמי שילווה את השיר החדש. משתמשי פייסבוק שאינם חברים בעמוד, מוזמנים להצטרף ל"לירן אביב העמוד הרשמי" ולהשתתף בפעילות.

לירן אביב: "הקהל הוא זה שדוחף אותי קדימה מהסינגל הראשון בכל הכוח ולכן החלטתי שהסינגל הזה יהיה כולו שלו. החברים בעמוד הרשמי בפייסבוק, בחרו את הקצב של השיר, את השם שלו, את התמונה המלווה אותו ועכשיו הם גם הולכים להשתתף בקליפ שלו. אני אמשיך לשתף, להתייעץ ולהיעזר במעריצים שלי בכל הזדמנות אפשרית".

"כאן לבד" מגיע אחרי "תגידי", "שוב את שלי" ו-"לילה לא שקט" שיצאו בחודשים הקרובים וזכו להצלחה גדולה. בימים אלה מופיע לירן אביב באירועים פרטיים ובמועדונים בכל רחבי הארץ.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS